Naczepy i przyczepy

Frejat DEC 18sprzedawca trucksandmachines

Start aukcjiza 10 godz 30 min2020-09-30 10:00:00
  • Nierozpoczęta
  • Faktura VAT

Sam Przyczepa dłużycowasprzedawca trucksandmachines

Start aukcjiza 10 godz 30 min2020-09-30 10:07:00
  • Nierozpoczęta
  • Faktura VAT

Hajnówka 542sprzedawca trucksandmachines

Start aukcjiza 10 godz 30 min2020-09-30 10:08:00
  • Nierozpoczęta
  • Faktura VAT

Schmitz SCS 24 35.0tsprzedawca trucksandmachines

Koniec aukcjiza 12 dni2020-10-07 10:00:00
  • W trakcie
  • Faktura VAT

LANZ MARTI EU18sprzedawca trucksandmachines

Koniec aukcjiza 12 dni2020-10-07 10:01:00
  • W trakcie
  • Faktura VAT

Najczęściej licytowane oferty

Przyczepki samochodowe to pojazdy drogowe, przeznaczone do przewożenia towaru. W zależności od wielkości przyczepy może być ona ciągnięta za pojazdem osobowym czy ciężarowym, lub za ciągnikiem. Różna budowa tego pojazdu sprawia, że może on być wykorzystywany do rozmaitych zadań. Jeśli interesują cię używaneprzyczepki samochodowe poleasingowe, w tej kategorii znajdziesz ich bogaty wybór. Zastanów się, czego potrzebujesz i wylicytuj sprzęt w okazyjnej cenie.

Naczepy i przyczepki samochodowe poleasingowe do kupienia na aukcjach internetowych

Zakres działalności, do jakiej chcesz użyć przyczepki samochodowej, może być bardzo różny. Na aukcjach CAR ARENA trafisz na przedmioty w wielu wariantach. Asortyment w dużej mierze zależy od tego, jaki sprzęt wystawiają na sprzedaż nasi dostawcy. Znajdziesz tu poleasingowe przyczepy jedno i dwuosiowe, z centralnym położeniem osi, bądź obrotnicą. Ta kategoria zawiera także spory wybór naczep.

Jeśli głównym zadaniem sprzętu ma być przewożenie drobnych towarów, przydadzą ci się małe jednoosiowe przyczepki samochodowe. Poleasingowe mogą być także do wywożenia gruzu i odpadów z budowy, czy dostarczanie na miejsce materiałów remontowych. Z łatwością przewieziesz też jednorazowo większą ilość towaru ze sklepu bądź hurtowni. Przyczepki możesz przypiąć do haka samochodu osobowego. Różna wielkość i stan techniczny tego sprzętu sprawiają, że z pewnością wybierzesz coś w sam raz dla siebie.

Do przewożenia większych gabarytów możesz używać przyczepek samochodowych dwuosiowych. Dzięki solidniejszej i bardziej stabilnej konstrukcji jesteś w stanie z ich pomocą przewieźć jednorazowo większą ilość towaru. Przypina się je do samochodów dostawczych lub ciągników rolniczych. Dostępne są modele o różnej konstrukcji. W zależności od Twoich potrzeb możesz wylicytować przyczepy otwarte otoczone burtami, lub zamknięte zadaszeniem w formie plandeki.

Największe przedmioty i najcięższy towar zapakujesz na specjalne naczepy samochodowe. Ich konstrukcja sprawia, że można zamocować je jedynie do ciągników ciężarowych. Przeznaczone są przede wszystkim dla firm, które prowadzą działalność transportową i spedycyjną. Na aukcje często trafiają też przyczepy specjalistyczne. Podnośnik koszowy na jednoosiowej przyczepie do samochodu osobowego ułatwi pracę w firmach, które zajmują się robotami na wysokości.

Zalety licytacji na aukcjach internetowych

Nie każdy przedsiębiorca jest przekonany do zakupu pojazdu za pośrednictwem aukcji internetowych. Tymczasem jest to sposób na nabycie wybranego pojazdu w korzystnej cenie. Na dodatek dopełnienie wszelkich formalności i otrzymanie kompletu dokumentów umożliwi rozliczenie transakcji z Urzędem Skarbowym.

Aukcje internetowe dają ci możliwość przebierania w różnych ofertach zamieszczanych przez sprzedawców. Zarówno przyczepki, jak i naczepy, poleasingowe były przez poprzednich właścicieli. Jeśli nie stanowi dla ciebie problemu fakt, że przedmioty nie są fabrycznie nowe, z pewnością docenisz zalety takich zakupów. Przedmioty przeznaczone do licytacji na aukcjach w dużej mierze są w doskonałym stanie technicznym. Tymczasem koszt zakupu może stanowić zaledwie kilkanaście procent ceny fabrycznie nowego pojazdu.

Problemu nie stanowi także forma rozliczenia. Prowadząc działalność, z pewnością potrzebujesz rachunku, aby móc odliczyć koszty zakupu. Tymczasem właściciele wystawianych na sprzedaż naczep często także mają firmy. Szukają klientów, którzy rozliczają się na podstawie faktury VAT i niejednokrotnie stanowi to warunek przystąpienia do aukcji. Dzięki temu znacznie obniżysz wydatki w swoim biznesie i nabędziesz pojazd, który może legalnie dla ciebie zarabiać.

Asortyment serwisów sprzedażowych nie może się równać z ilością ofert od producentów, ale na pewno uda ci się trafić na interesujące produkty. Jeśli nie masz konkretnego ulubionego producenta czy marki, to dużo łatwiej będzie ci znaleźć odpowiedni sprzęt. Wybierzesz go, filtrując odpowiednie parametry. Z drugiej strony, jeśli masz producenta, którego sprzęt uważasz za wyjątkowy, przeglądaj tylko oferty z takimi pojazdami.

CAR ARENA – to robi różnicę

Zakup używanych samochodów poprzez portale aukcyjne i serwisy z ogłoszeniami jest bardzo popularny. Wyposażanie swojej firmy w przyczepy z drugiej ręki nie ma już tak wielu zwolenników. Używany sprzęt budzi obawy związane ze źródłem pochodzenia i stanem technicznym. To zrozumiałe, jednak oferta CAR-PORT rozwieje wszystkie twoje obawy i wątpliwości.

Kupując na aukcjach organizowanych przez serwis, otrzymasz produkty sprawdzone pod względem technicznym. Wszystkie trafiające do firmy przyczepki samochodowe poleasingowe i naczepy oceniane są przez serwisantów i niezależnych rzeczoznawców. W CAR ARENA zwraca się dużą uwagę na pochodzenie sprzętu, który dostarczają sprawdzeni dostawcy. Najczęściej są to pojazdy poleasingowe, poflotowe, lub nabyte w następstwie zajęć komorniczych.

W czasie dwunastu lat działalności firmy, na aukcjach wystawiane były nie tylko poleasingowe naczepy. Na sprzedaż trafiają też inne pojazdy o rozmaitym przeznaczeniu. Dzięki profesjonalnej i kompleksowej obsłudze, logo CAR ARENA kojarzy już spore grono zadowolonych klientów. Ciężką pracę doceniają też specjaliści branżowi, w oczach których firma zasługuje na liczne nagrody i wyróżnienia.

Marki

SchmitzLanz MartiSamHajnówkaFrejat

Lokalizacja:

Jelenia GóraOlsztynTrzemeszno

Najczęściej nagradzany portal aukcyjny w Polsce

123
456
7