Instrukcja - Jak kupować i licytować?

Jak kupować samochody i maszyny na aukcjach? Jak licytować? Te pytania zadaje sobie wiele osób, które chcą okazyjnie nabyć samochód, pojazd użytkowy lub maszynę. Oto krótki poradnik kupowania na aukcjach CAR ARENA.

Aukcje internetowe są specyficznym medium. Warto poznać ich zasady. Licytacji nie powinno się jednak mylić z aukcją. O ile w tej pierwszej złożenie wygrywającej oferty jest wiążące, o tyle w tej drugiej nie ma takiego ograniczenia.

 

 

Jak licytować na aukcji internetowej CAR ARENA?

Rejestracja Użytkownika na stronie CAR ARENA jest darmowa i składa się z dwóch etapów.

  1. Podaj swoje dane wymagane do założenia profilu w zakładce “Załóż konto”.
     
  2. Wykonaj ze swojego konta bankowego przelew weryfikacyjny w kwocie 1 zł brutto zgodnie z poniższym:

    Nr rachunku bankowego: Santander Bank Polska S.A. 77 1090 2590 0000 0001 3221 7080

    Tytuł przelewu: login Użytkownika + „kaucja weryfikacyjna” np. XS00000 kaucja weryfikacyjna.

Powyższa wpłata zostanie zwrócona na Twój rachunek w terminie do 14 dni roboczych od momentu zaksięgowania środków na naszym koncie.

Jeśli rejestrujesz konto jest pracownik firmy, powinieneś przesłać upoważnienie do reprezentowania firmy w zakresie licytacji i zakupu pojazdów na CAR ARENA.

Jeżeli siedziba Twojej firmy znajduje się poza granicami Polski, poprosimy Cię o przesłanie dodatkowych dokumentów potwierdzających prowadzenie działalności.

Gdy zweryfikujemy dane i stwierdzimy zgodność, aktywujemy Twoje konto, dzięki czemu będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu. Aktywacja nastąpi maksymalnie w ciągu 24 godzin (dotyczy dni roboczych) po zaksięgowaniu wpłaty. O tym fakcie poinformujemy Cię w wiadomości e-mail przesłanej na adres, który zamieściłeś w formularzu rejestracyjnym.

Najczęściej nagradzany portal aukcyjny w Polsce

123
456
7