Dlaczego CAR ARENA?

CAR ARENA to platforma internetowa, na której masz dostęp do wielu aukcji z szerokim wyborem pojazdów i maszyn. Co nas wyróżnia? Dlaczego powinieneś wybrać nasze aukcje?

Bezpieczne zakupy w Internecie 

Bezpieczeństwo i najlepsze warunki – na aukcji online CAR ARENA kupujesz bezpiecznie, szybko i korzystnie. Każdy pojazd, jeszcze przed wystawianiem na aukcji, jest oceniany i opisywany, a jego stan jest dodatkowo dokumentowany fotograficznie przez niezależnego rzeczoznawcę.

Oszczędność czasu 

Oszczędność czasu – jeśli kupujesz na aukcjach CAR ARENA, oszczędzasz czas. Przed przystąpieniem do licytowania możesz zapoznać się z dokumentacją. Nie musisz czekać na dosłanie dokumentów czy zdjęć. Wszystko jest dostępne jednym miejscu.

Pewne pochodzenie 

Pewne pochodzenie - pojazdy na naszych aukcjach pochodzą z wiarygodnych źródeł takich jak: floty firmowe, instytucje leasingowe, banki czy towarzystwa ubezpieczeniowe. Pojazdy z tych źródeł charakteryzują się wiarygodnym przebiegiem popartym regularnymi przeglądami technicznymi co w miarę możliwości prezentujemy na naszych aukcjach online

Wsparcie

Wsparcie – zawsze możesz liczyć na pełną i kompleksową obsługę. Zawarte przez Ciebie transakcje będziemy pilotować od początku do końca, a nasze wsparcie otrzymasz na każdym etapie współpracy.

Najwyższa jakość 

Najwyższa jakość – Każdorazowo dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Ci najwyższą jakość oferowanych usług portalu. Nasze wieloletnie doświadczenie i jakość potwierdza stale rosnące grono zadowolonych klientów.

Za tym wszystkim stoi wiele lat doświadczenia. A naszą jakość potwierdza stale rosnące grono zadowolonych klientów.

Możemy się pochwalić także licznymi nagrodami, jak na przykład:

  • TERAZ POLSKA
  • Fleet Derby 2019, 2018 i 2017
  • Fleet Awards Polska 2019 i 2018
  • Truck Forum Awards – Najlepsze rozwiązanie dla transportu
  • E-Gazele Biznesu 2018 i 2014.

Kupno/sprzedaż auta na najlepszych warunkach

Klientom zarówno sprzedającym jak i kupującym możemy zaoferować szereg udogodnień, które zapewniają im komfort i wsparcie na każdym etapie transakcji.

Dla Kupujących bardzo liczy się wygoda i pewność podczas dokonywanej transakcji. Oba te czynniki są zapewniane na różnych poziomach. Zwracają oni też uwagę na wiarygodność pochodzenia wystawianych u nas pojazdów i doceniają wsparcie na każdym etapie dokonywania transakcji. 

Sprzedający doceniają transparentność naszych transakcji. Często słyszymy pochwałę rzetelności świadczonych przez nas usług. Także nasze ogromne zaangażowanie połączone z szybkością i bezpieczeństwem sprzedaży znajdują uznanie w ich oczach.

Najczęściej nagradzany portal aukcyjny w Polsce

123
456
7