Możliwości finansowania

Kredyt samochodowy czy leasing aut używanych? Który sposób finansowania zakupu wybrać? Najważniejsza jest świadoma decyzja i wybór takiego rozwiązania, które będzie dostosowane do Ciebie. Dlatego w CAR ARENA mamy różne opcje finansowania pojazdów i maszyn używanych. Poznaj ich charakterystykę.

Sposoby finansowania Pojazdów w CAR ARENA

W CAR ARENA codziennie dokonujemy wszelkich starań by stworzyć wszechstronne i najkorzystniejsze warunki dla naszych klientów. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie we współpracy z cenionymi:

  • instytucjami finansowymi,
  • bankami,
  • firmami świadczącymi usługi leasingu.

 

Wiemy jak ważny jest komfort i poczucie bezpieczeństwa w transakcjach. Z myślą o komforcie naszych Klientów staramy się codziennie dostarczyć im formę korzystnego finansowania oferowanych przez nas pojazdów używanych. W naszej ofercie znajdziesz różne udogodnienia, między innymi możliwość finansowania zakupu poprzez kredyt lub leasing (konsumencki lub firmowy) na dogodnych dla Ciebie warunkach.

 

Kredyt samochodowy

Kredyty samochodowe, w tym na pojazdy używane, to powszechnie znana forma finansowanie zakupu pojazdów. Znajdziesz je w wielu bankach. Często zdarza się, że kredyt na samochód używany obłożony jest pewnymi dodatkowymi warunkami. Jak łatwo możesz się domyślić, dotyczą one głównie wieku. Wynika to z samego mechanizmu kredytu. Samochód – przedmiot zakupu – często jest zabezpieczeniem kredytu. Bankowi zależy zatem, aby był on w dobrym stanie. W przypadku innych pojazdów użytkowych o dłuższym czasie użytkowania dopuszczalny wiek często jest wyższy....

Kredyt samochodowy ma swoje zalety i wady. Do najczęściej wymienianych korzyści należy, bez wątpienia, stosunkowo niskie oprocentowanie i długi okres kredytowania. Cieszy również szeroka oferta tych produktów finansowych – pozwala wybrać rozwiązanie najlepiej spełniające potrzeby konsumenta.

Jakie cechy kredytu samochodowego mogą być postrzegane jako wady? Kredyt samochodowy wymaga wielu formalności. Może to być nieco uciążliwe, jeśli zajmujesz się tym samodzielnie. Musisz przedstawić szereg dokumentów – od tych potwierdzających tożsamość po te weryfikujące Twoje dochody. Ogrom papierkowej roboty, wymagane zabezpieczenia i mniejsza dostępność w porównaniu z kredytem gotówkowym mogą być postrzegane jako przeszkoda.

  

Leasing aut używanych

Kolejną wygodną i popularną formą finansowania zakupu pojazdów są leasingi. Czy jest to leasing tradycyjny, czy konsumencki, zawsze jest formą dzierżawy danego dobra. Oznacza to, że właścicielem leasingowanego pojazdu jest leasingodawca, a Ty jako użytkownik masz prawo korzystać z niego za opłatą....

Najczęściej przedmiotem leasingu są samochody nowe, jednak zdarza się też, że firmy leasingują samochody używane. Każda z firm ma własne zasady postępowania w przypadku samochodów używanych.

Wiek samochodu z pewnością będzie miał wpływ zarówno na decyzję leasingową, jak i warunki finansowania. Oczywiście są firmy, które specjalizują się w leasingowaniu pojazdów używanych.

W przypadku negocjowania warunków leasingu ogromne znaczenie ma pochodzenie pojazdu. Dla firmy udzielającej leasingu ma to ogromne znaczenie – zwłaszcza w przypadku sporów wad i innych możliwych incydentów. Oczywiście nie bez znaczenia jest też dokładny opis stanu pojazdu wykonany przez niezależnego rzeczoznawcę. Może on stanowić punkt wyjścia w rozmowach leasingodawcy i leasingobiorcy.

 

 

 

LEASINGKREDYT
PRAWO WŁASNOŚCIwłaścicielem pojazdu jest firma, która udziela leasingu. Użytkownik może wykupić pojazd po zakończeniu umowy leasingowej. w tym przypadku to Ty jesteś właścicielem pojazdu, ale dopóki nie spłacisz kredytu, jest on zabezpieczeniem dla banku.
LIMIT KILOMETRÓWw umowie może się pojawić zapis o naliczaniu dodatkowej opłaty po przekroczeniu pewnego limitu. nie ma ograniczeń.
DOKUMENTYw przypadku leasingu konsumenckiego najczęściej
potrzebny jest dokument potwierdzający tożsamość i udokumentowanie dochodu
dodatkowo potrzebna jest dokumentacja pojazdu.
ZA CO PŁACISZTwoje koszty to wkład własny, cykliczna rata leasingowa. Jeśli na koniec chcesz wykupić pojazd, to dochodzi też koszt wykupu pojazdu.oprócz raty kredytu, musisz zapłacić też prowizję za jego udzielenie, a także pokryć opłaty związane z jego zabezpieczeniem.
NAPRAWAtylko w wyznaczonych, autoryzowanych punktach. w dowolnym punkcie.
WARUNKI UŻYTKOWANIAtylko pod warunkiem otrzymania upoważnienia od leasingodawcy. Zazwyczaj trzeba za takie upoważnienie zapłacić dodatkowo. tak, bez żadnych obostrzeń.

 

Szybka i fachowa obsługa

nasi specjaliści od finansowania pomogą ci wybrać najlepszą ofertę z szerokiego wachlarza usług renomowanych banków i firm leasingowych. Gwarantujemy szybką i rzetelną pomoc w dopełnieniu formalności.

Indywidualna oferta

dopełnimy wszelkich starań by dopasować do Twoich potrzeb okres kredytowania i wysokość rat.

Minimum formalności

tylko niezbędne informacje będą potrzebne by dopełnić wszystkie formalności związane z umową.

Krótkie oczekiwanie

czas wymagany na uzyskanie decyzji instytucji finansowej będzie ograniczony do niezbędnego minimum, co znacznie ułatwi i przyspieszy całą transakcję zakupu pojazdu.

 

Chcesz poznać ofertę?

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą
 

JESTEM ZAINTERESOWANY
 

Najczęściej nagradzany portal aukcyjny w Polsce

123
456
7