Usługi

CAR ARENA to nie tylko platforma aukcyjna pojazdów używanych. Staramy się wyjść naprzeciw wszystkim oczekiwaniom naszych partnerów. Dlatego też świadczymy kompleksowe usługi związane z kupnem i sprzedażą pojazdów.

Nowoczesny kompleks, którym dysponuje CAR ARENA to miejsce gdzie naprawisz, wyczyścisz i znajdziesz bezpieczny parking dla swojego pojazdu. Niezależny rzeczoznawca wyceni pojazd, a nasi doradcy pomogą dobrać najlepszy sposób sfinansowania jego zakupu. Na terenie obiektów CAR ARENA w Baranowie k. Poznania możesz skorzystać z naszych dodatkowych usług:

  • Autoryzowany Bosch Service,
  • Czyszczenie samochodów w myjni wielkogabarytowej,
  • Doradztwo w zakresie finansowania zakupu pojazdów i jego ubezpieczenia,
  • Wycena rzeczoznawcy,
  • Transport i strzeżony parking.

Czego możesz oczekiwać w ramach wymienionych usług? Poniżej znajdziesz krótki opis każdej z nich.

Bosch Service

CARPORT Bosch Service to nasz autoryzowany serwis firmy Bosch. Serwis ten oferuje bardzo szeroki wachlarz usług. Najbardziej podstawową z nich jest przegląd pojazdu i diagnostyka samochodowa.... Pozwala to na uaktualnienie ważnych dokumentów, sprawną i obiektywną ocenę stanu pojazdu i diagnozę ewentualnych usterek. W przypadku naszej działalności jako CAR ARENA, dobrze jest mieć te usługi na miejscu.

To jednak nie wszystko. Bosch Service zapewnia również inne usługi. Wśród nich warto zwrócić uwagę na naprawy, wymianę i montaż asortymentu części i akcesoriów. Dzięki temu komplet usług serwisowych mamy na miejscu.

Czyszczenie samochodu  

Myjnia wielkogabarytowa – „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – mówi znane przysłowie. Pojazdy wystawiane na aukcjach są oglądane głównie na zdjęciach. Wygląd będzie miał duży wpływ na cenę końcową pojazdu i zadowolenie Nabywcy....

Dlatego warto zadbać o czyszczenie samochodu. Nasza kompleksowa myjnia dostosowana jest do obsługi pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych i specjalistycznych. Specjalizuje się w myciu automatycznym i ręcznym różnych pojazdów. Zakres usług myjni obejmuje mycie automatyczne oraz ręczne pojazdu z zewnątrz a także czyszczenie wnętrza pojazdu.

Finansowanie zakupu pojazdu i jego ubezpieczenie 

Finansowanie zakupu pojazdu i jego ubezpieczenie – kredyt czy leasing na samochód używany wiąże się z szeregiem formalności, których musimy dopilnować.... Czyż nie łatwiej byłoby skorzystać z rady doświadczonych doradców?

Najlepsze dla Ciebie finansowanie samochodu – korzystny kredyt lub leasing pojazdu używanego wybierzesz dzięki naszym wykwalifikowanym specjalistom. Będą oni przy Tobie na każdym etapie tego procesu. Pomogą Ci wybrać odpowiednią opcję, a także zgromadzić i złożyć odpowiednie dokumenty. Możesz liczyć również na fachowe doradztwo i pomoc w wyborze właściwego ubezpieczenia OC, AC i NNW dla Twojego pojazdu.

Wycena rzeczoznawcy

Wycena niezależnego rzeczoznawcy – przy transakcjach dotyczących kupna i sprzedaży pojazdów używanych niezwykle istotna jest ekspertyza niezależnego rzeczoznawcy. Dzięki ocenie technicznej wykwalifikowanego rzeczoznawcy potwierdzisz stan i wartość swojego pojazdu.... Taka bezstronna wycena pojazdu gwarantuje zgodność jego stanu z opisem. Takie uwiarygodnienie stanowi zabezpieczenie dla wszystkich stron transakcji, a także jest podstawą do uzyskania odpowiedniej wysokości finansowania pojazdu – czy to leasingu, czy kredytu.

Właśnie dlatego w CAR ARENA współpracujemy z niezależnymi rzeczoznawcami. Dokonują oni codziennie ekspertyz technicznych i wyceny wystawianych na naszym portalu pojazdów i maszyn. Współpracujemy z wieloma uznanymi firmami, między innymi: E-RZECZOZNAWCY, DEKRA, GoExpert, PZM czy SGS.

Transport i bezpieczny parking 

Transport i bezpieczny parking – urok aukcji internetowych polega na tym, że licytujesz bez ruszania się z domu. Zwłaszcza, jeśli pojazdy i maszyny, tak jak to ma miejsce w CAR ARENA – posiadają pełną dokumentację fotograficzną i ekspertyzę niezależnego rzeczoznawcy....Z myślą o wygodzie wszystkich stron transakcji, gwarantujemy przewóz przedmiotu aukcyjnego na terenie kraju z dowolnego miejsca do lokalizacji wskazanej przez właściciela.

Oferujemy szeroki wachlarz usług w tym zakresie. Organizujemy transport pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz większości maszyn i sprzętu rolniczego, przemysłowego, budowlanego.

Także przechowywanie samochodu przeznaczonego na sprzedaż może okazać się wyzwaniem. Zmienne warunki atmosferyczne, bezpieczeństwo, koszty – to wyzwania z jakimi trzeba się liczyć. Aby pojazd pozostał w dobrym stanie, należy mu zapewnić odpowiednie warunki.

Na terenie nowoczesnego kompleksu CAR ARENA dysponujemy rozległym, utwardzonym parkingiem odkrytym oraz krytymi i ogrzewanymi halami. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony powierzonym nam pojazdom, obiekty są w pełni monitorowane i pozostają pod całodobową ochroną.

W CAR ARENA stawiamy na kompleksową obsługę naszych Klientów. Staramy się towarzyszyć im i służyć pomocą oraz naszym wieloletnim doświadczeniem na każdym etapie transakcji.

Najczęściej nagradzany portal aukcyjny w Polsce

123
456
7