O firmie

Portale aukcyjne od lat cieszą się rosnącą popularnością. CAR ARENA to profesjonalna platforma internetowa organizująca aukcje pojazdów i innych ruchomości. Istniejemy nieprzerwanie od 2007 roku i stale rozwijamy zakres naszych usług w branży motoryzacyjnej. Dzięki temu nieustannie doskonalimy aukcje internetowe w Polsce.

CAR ARENA: Polski portal aukcyjny

Siedziba CAR ARENA mieści się w Baranowie koło Poznania. W tym miejscu dysponujemy kompleksem o powierzchni 30 000 m2. To właśnie tutaj znajdują się nasze biura. Otacza je rozległy teren ekspozycyjny. Składa się na niego utwardzony parking i magazyny. Mieści się na nim kilkaset pojazdów i maszyn o różnych gabarytach.

Kompleks uzupełnia profesjonalna myjnia wielkogabarytowa. Dbamy w niej o nienaganną prezencję pojazdów. O ich stan techniczny troszczy się autoryzowany warsztat samochodowy Carport Bosch Service. Świadczy on usługi w zakresie napraw oraz montażu akcesoriów. Cały kompleks jest w pełni monitorowany oraz ma zapewnioną całodobową ochronę fizyczną.

W naszej ekipie posiadamy profesjonalistów z przeróżnych dziedzin. Na pokładzie są między innymi specjaliści ds. finansowania, którzy doradzą w wyborze najlepszej formy finansowania zakupów na naszym portalu sprzedażowym i pomogą Ci zdecydować, co będzie dla Ciebie najbardziej korzystne. Zwłaszcza że możesz wybrać finansowanie w formie kredytu lub leasingu.

Dodatkowo spotkasz u nas specjalistów od usług wynajmu, transportu, ekspertyzy technicznej i wyceny.

CAR ARENA: niezawodny portal sprzedażowy

Niezawodność i profesjonalizm CAR ARENA potwierdza grono stałych klientów. To oni pomagają budować siłę marki i rozwijać aukcje internetowe w Polsce. Mimo, iż nie działamy dla nagród, to miło, że doceniają nas organizatorzy licznych konkursów. Zdobyte na przestrzeni lat statuetki i wyróżnienia,takie jak::

  • TERAZ POLSKA
  • Fleet Derby 2019, 2018 i 2017
  • Fleet Awards Polska 2019 i 2018
  • Truck Forum Awards - Najlepsze rozwiązanie dla transportu
  • E-Gazele Biznesu 2014 i 2018

Są doskonałym potwierdzeniem jakości, na którą pracujemy od samego początku istnienia.

Dowiedź się jak wziąć udział w aukcji.

Najczęściej nagradzany portal aukcyjny w Polsce

123
456
7