Co daje CAR ARENA Kupującemu?


Kupno używanego samochodu każdorazowo wiąże się z pewną dozą ryzyka. Niepewne pochodzenie pojazdów, brak pełnej dokumentacji fotograficznej, brak wsparcia w trakcie procesu zakupowego – to wszystko może zniechęcić do kupowania pojazdów na aukcjach internetowych. Na szczęście w CAR ARENA mamy sposób, żeby Kupujący łatwo i bezstresowo mogli nabyć wymarzony samochód.

CAR ARENA – najlepsze warunki współpracy handlowej

CAR ARENA to wyjątkowy portal aukcyjny. Przez lata doskonaliliśmy nasz serwis i usługi, które świadczymy zarówno Kupującym jak i Sprzedającym. Chcesz kupić pojazd? Dowiedz się co zyskasz na CAR ARENA!

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie naszej załogi pozwala nam doskonalić każdy element procesu zakupowego i wszystkie usługi dookoła niego. Przekłada się to na ogromną wygodę i bezpieczeństwo osób, które korzystają z naszego portalu. Dowodem tego jest dla nas stale rosnąca ich liczba zadowolonych Klientów. Nasz profesjonalizm potwierdzają liczne nagrody przyznane na przestrzeni lat.

Bezpieczeństwo i komfort transakcji

Bezpieczeństwo i komfort transakcji są naszym priorytetem. Dlatego traktujemy je jako standard każdej operacji. Pojazdy przed wystawieniem na aukcję są oceniane, opisywane i dokumentowane fotograficznie przez niezależnego rzeczoznawcę. Kupujący mogą być spokojni – mają do dyspozycji komplet informacji na temat każdego pojazdu!

Wiarygodne źródło

Wiarygodne źródło pochodzenia pojazdów gwarantuje ich najwyższą jakość. Pojazdy pochodzą z flot firmowych, banków świadczących usługi leasingowe oraz towarzystw ubezpieczeniowych. W tych instytucjach standardem jest wgląd do pełnej historii pojazdu .

Pełne wsparcie i pomoc

Pełne wsparcie i pomoc na każdym etapie transakcji powinny naszym zdaniem wejść na stałe do słownika każdego portalu aukcyjnego. Dlatego w CAR ARENA zawsze pomagamy naszym Klientom - od momentu rejestracji konta aż do odbioru wylicytowanego pojazdu.

Najczęściej nagradzany portal aukcyjny w Polsce

123
456
7