Co oferuje CAR ARENA Sprzedającemu?

CAR ARENA, to wieloletni lider wśród profesjonalnych platform  internetowych przeprowadzających aukcje maszyn i pojazdów używanych. Przez lata współpracy z różnymi partnerami wypracowaliśmy warunki współpracy handlowej, które zadowolą każdego Sprzedającego. Dzięki temu możesz jeszcze lepiej wykorzystać outsourcing sprzedaży pojazdów i maszyn używanych. Będziesz miał pewność i gwarancję, że Twoje interesy i aukcje są w najlepszych rękach.

 

CAR ARENA – najlepsze warunki współpracy handlowej

Co zyskujesz wystawiając pojazdy i maszyny na aukcjach CAR ARENA? Jako sprzedawca docenisz szereg korzyści, które dajemy naszym Dostawcom.

Szybka i bezproblemowa sprzedaż

Szybka i bezproblemowa sprzedaż pojazdów na platformie CAR ARENA pozwala Ci zaoszczędzić cenny czas i gwarantuje bezpieczeństwo transakcji. To my zajmujemy się całym procesem sprzedaży. Dzięki temu zyskujesz swobodę i czas na podejmowanie najważniejszych, strategicznych decyzji.

Zaangażowanie i skuteczność

Nasze ogromne zaangażowanie w cały proces jest wyrazem profesjonalizmu, który cechuje każdego członka zespołu CAR ARENA. Z kolei ponadprzeciętnie wysoka skuteczność jest oparta na kilkunastoletnim doświadczeniu w prowadzeniu aukcji online. Dzięki temu aukcje Twoich pojazdów może zobaczyć bardzo szerokie grono zainteresowanych spośród ponad 45 000 użytkowników CAR ARENA.

Transparentność

Transparentność transakcji umożliwia pełen podgląd procesu sprzedaży. Przy każdej transakcji otrzymasz od nas ekspertyzę techniczną pojazdu przygotowaną przez niezależnego rzeczoznawcę. Po zakończeniu aukcji trafi do Ciebie raport, w którym przedstawimy Ci wyniki naszych działań i ich rezultaty.

Rzetelność świadczonych usług

Rzetelność świadczonych usług potwierdza wieloletnie zaufanie klientów i partnerów. Naszymi partnerami są Spółki z udziałem Skarbu Państwa, koncerny polskie i zagraniczne oraz kluczowe firmy z każdego sektora gospodarki.

Zabezpieczenie i bezpieczeństwo

Zabezpieczenie i bezpieczeństwo sprzedawanych pojazdów i maszyn pozwoli zachować Tobie spokój po transakcji. Z najwyższą troską dbamy o poprawność wszystkich dokumentów związanych z procesem sprzedaży.

Najczęściej nagradzany portal aukcyjny w Polsce

123
456
7