Wszystkie aukcje pojazdów dostępne w starym widoku CAR ARENA Idź do starego widoku

x

Samochody osobowe Aukcje Volkswagen

Volkswagen Jettasprzedawca DOSTAWCY CARPORT

Koniec aukcjiza 1 dzień 1 godz2020-10-27 10:05:00
 • W trakcie
 • 159 290 km
 • Faktura VAT

Volkswagen Jettasprzedawca MLEASING_STANDARD

Koniec aukcjiza 2 dni2020-10-28 12:02:00
 • W trakcie
 • 51 788 km
 • Faktura VAT

Volkswagen Caddysprzedawca MLEASING_STANDARD

Koniec aukcjiza 2 dni2020-10-28 12:12:00
 • W trakcie
 • 168 178 km
 • Faktura VAT

Najczęściej licytowane oferty

Volkswagen CaddyMLEASING_STANDARD

2020-10-28 12:12:00
 • 168 178 km
 • Faktura VAT (pełna)

Volkswagen JettaMLEASING_STANDARD

2020-10-28 12:02:00
 • 51 788 km
 • Faktura VAT (pełna)

Pierwsza fabryka, która była podwalinami koncernu Volkswagen, powstała w 1938 roku. Od początku założeniem konstruktorów było stworzenie pojazdu, który będzie przystępny dla wszystkich. Nazwa firmy tłumaczona jest jako „dla ludzi”, a pierwsze produkowane modele Garbusa stały się potwierdzaniem tej filozofii. Do dziś samochody Volkswagen, poleasingowe i nowe, cieszą się ogromną popularnością, a koncern należy do największych graczy w światowej branży motoryzacyjnej.

Asortyment aukcji poleasingowe Volkswagen w CAR ARENA

Dzięki niskiej cenie i solidnej konstrukcji poleasingowe samochody Volkswagen cenione są mimo upływu lat. Należą do najchętniej kupowanych pojazdów w naszym kraju. Niska cena idzie w parze z tanim serwisem i eksploatacją. Nic dziwnego, że tak często trafiają na nasze licytacje. Auta poleasingowe Volkswagen to pewna jakość.

W zależności od asortymentu naszych dostawców, na aukcjach znajdziesz różne modele marki Volkswagen. Poleasingowe auta różnią się między sobą nie tylko przebiegiem i stanem technicznym. Mogą mieć różne silniki i występować w kilku modelach. Z pewnością trafisz na prawie legendarny model Passat z silnikiem 1.9 diesla. Ten bardzo funkcjonalny pojazd może występować w różnych wersjach nadwozia.

Do jazdy miejskiej sprawdzi się Golf, od kilkudziesięciu lat symbol marki Volkswagen. Samochody poleasingowe tego modelu są powszechnie spotykane na polskich drogach. Przydają się przede wszystkim do pokonywania krótkich tras. Drobni sprzedawcy detaliczni z pewnością zwrócą uwagę na aukcje, których przedmiotem będzie Volkswagen Caddy. Ten samochód sprawdza się w czasie transportu towarów. Może przewieźć również kilka osób w wygodnym, przestrzennym wnętrzu.

Samochody Volkswagen poleasingowe – czy warto po nie sięgnąć?

Osoby, które kupują samochody do firmy, chcą, aby były one niezawodne, dlatego często sięgają po nowe auta. Czy można kupić samochody poleasingowe z gwarancją? Volkswagen to marka, która sama w sobie zapewnia wysoki standard pojazdów. Niczym dziwnym są kilkudziesięcioletnie pojazdy z ogromnymi przebiegami, które wciąż poruszają się po drogach. Dlatego używany Volkswagen to pewna jakość, która ze strony CAR ARENA potwierdzona jest niezależną ekspertyzą.

Nie wszystkie samochody poleasingowe Volkswagen, które trafiają na licytacje pochodzą z firm leasingowych. Dlatego możesz trafić na wyjątkowy model z ciekawym silnikiem albo bogato wyposażony. Jeśli nie masz sprecyzowanych preferencji co do marki samochodu, który chcesz kupić do swojej firmy, sprawdź na naszych aukcjach auta poleasingowe Volkswagen.

Zalety pojazdów poleasingowych

W większości przypadków auta używane Volkswagen dostępne na naszych aukcjach to pojazdy poleasingowe. Kiedy pracowały dla przedsiębiorstw, z pewnością nie były oszczędzane, jednak właściciele najczęściej posiadają ich dokładną dokumentację serwisową. Dzięki temu jesteś w stanie ocenić, jakie elementy będą wymagały wymiany i naprawy. Jeśli będziesz regularnie serwisował używany pojazd, zapewnisz sobie pewny i niezawodny środek transportu na długi czas.

Ze strony CAR ARENA możesz liczyć na wszelką pomoc w zawarciu transakcji. Dotyczy to wszystkich samochodów i maszyn z naszych licytacji, także pojazdów Volkswagen. poleasingowe samochody są dokładnie w takim stanie technicznym, jaki opisano w aukcji. Dla potwierdzenia, do każdego modelu dołączono kilka dokładnych zdjęć. Jako pośrednik, firma dba o to, aby obie strony były zadowolone z transakcji. To dzięki satysfakcji klientów serwis funkcjonuje bez przerwy od 2007 roku.

CAR ARENA to także pakiet dodatkowych usług, które oferowane są przy zakupie nie tylko produktów z logo Volkswagen. Auta poleasingowe możesz wycenić, a nawet od razu ubezpieczyć. Nie musisz być naszym klientem, żeby liczyć na pomoc fachowców rzeczoznawców. Jeśli będziesz w Wielkopolsce, możesz odwiedzić naszą siedzibę w Baranowie, koło Poznania.

Modele

Volkswagen JettaVolkswagen Caddy

Lokalizacja:

KlaudynRzeszówKatowiceKomorniki / K. PoznaniaKowaleOlsztynUl. Al. Prymasa 1000Lecia 103, WarszawaUl. Kościuszki 215, 40-600 Katowice, Narutowicza 40 - 05-091 ZąbkiUl. Kolumny 1, 93-610 ŁódźAl. Jerozolimskie 239, 02-495 Warszawa Ul. Warszawska 299, 43-300 Bielsko-BiałaUl. Łokietka 83, 31-280 Kraków40-467 Katowice, 73-Go Pułku Piechoty 1 Ul. Pomorska 115B, 70-812 SzczecinCar-Port Baranowo K. PoznaniaPoznańLegnicaBiałystokBrzeźnicaKraków

Najczęściej nagradzany portal aukcyjny w Polsce

123
456
7