Wszystkie aukcje pojazdów dostępne w starym widoku CAR ARENA Idź do starego widoku

x

Samochody osobowe Aukcje Toyota

Brak wyników. Spróbuj zmienić kryteria wyszukiwania.

Najczęściej licytowane oferty

Škoda Octavia IIMLEASING_STANDARD

2020-10-28 12:17:00
  • 213 044 km
  • Faktura VAT (pełna)

Škoda SuperbMLEASING_STANDARD

2020-10-28 12:21:00
  • 145 124 km
  • Faktura VAT (pełna)

W 1937 roku w  japońskim mieście Toyota powstała Toyota Motor Corporation. Od tego czasu nieprzerwanie do dziś Toyota produkuje samochody osobowe. Firma stawia na nowoczesność i śmiało inwestuje w rozwój silników hybrydowych. Doskonała jakość pojazdów sygnowanych logiem Toyoty i nowoczesne podejście sprawiają, że firma znajduje się w światowej czołówce, jeśli chodzi o ilość sprzedanych nowych samochodów. Także samochody poleasingowe Toyota cieszą się dużą popularnością na rynku wtórnym.

Samochody Toyota? Poleasingowe modele w serwisie CAR ARENA!

Do naszego serwisu trafia wiele marek, ale przede wszystkim samochody poleasingowe Toyota. Nasz asortyment przygotowywany jest w zależności od tego, jakie modele pojazdów zostaną nam dostarczone. Dlatego oferta nie jest stała i oprócz najpopularniejszych modeli masz szansę trafić na oryginalne i ciekawe egzemplarze.

Największa ilość aukcji w serwisie CAR ARENA dotyczy modeli najbardziej popularnych. Możesz licytować pojazdy o różnej wielkości i przeznaczeniu. Jeśli potrzebujesz małego miejskiego samochodu do przemierzenia niewielkich odległości, wybierz model Yaris z logiem Toyota. Samochody poleasingowe tego typu są niedrogie i sprawdzą się nie tylko u prywatnych użytkowników, ale także w różnego typu przedsiębiorstwach.

Jeśli szukasz większych pojazdów marki Toyota, używane powindykacyjne modele Avensis i  Auris spełnią twoje oczekiwania. Te samochody cechują się dużym komfortem i mocnym silnikiem. Są bardzo wygodne, a ich wygląd wpłynie na postrzeganie twojej firmy przez kontrahentów. Takie samochody jak Toyota poleasingowe już wcześniej, świetnie sprawdzą się podczas pokonywania długich tras, dlatego znajdą zastosowanie przede wszystkim u pracowników terenowych.

Na licytacje trafiają pojazdy marki Toyota poleasingowe, o różnych parametrach technicznych. Możesz znaleźć samochody dwuletnie i starsze. Zróżnicowane są także pod względem pojemności i mocy silnika. Jeśli zależy ci na konkretnym modelu i rodzaju jednostki napędowej, jest szansa, że wkrótce znajdziesz taki samochód na naszych licytacjach.

Czy warto sięgać po pojazdy poleasingowe?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, z pewnością zastanawiasz się, w jaki sposób ograniczyć koszty swojego przedsiębiorstwa. Samochody poleasingowe Toyota mogą okazać się rozwiązaniem twoich problemów z kosztowną flotą pojazdów. Dzięki aukcjom CAR ARENA możesz niewielkim kosztem zwiększyć ilość pojazdów w firmie. Co więcej, na zdecydowaną większość z nich otrzymasz fakturę VAT, co pozwoli ci wliczyć zakup w koszty.

Zastanawiasz się, dlaczego właśnie Toyota? Auta poleasingowe tej marki, odpowiednio eksploatowane, długo pozostają w doskonałym stanie technicznym. Nie wymagają częstej i kosztownej naprawy, jeśli były wcześniej regularnie serwisowane. Co więcej, są bardzo ekonomiczne, dlatego koszty paliwa, wymiany płynów użytkowych i serwisowania również okażą się niewysokie. Licytacje samochodów używanych mogą więc przynieść twojej firmie korzyści finansowe na wielu płaszczyznach.

Samochody poleasingowe na licytacjach CAR ARENA

Niskie koszty zakupu to najłatwiejsza do zauważenia zaleta samochodów używanych. Część osób kupujących pojazdy z drugiej ręki rezygnuje z transakcji w obawie o stan techniczny pojazdów. Na naszych licytacjach kupisz samochody Toyota poleasingowe z gwarancją takiego stanu technicznego, jaki widnieje w opisach aukcji. Jak to możliwe? Wszystko dzięki niezależnym specjalistom, którzy dokładnie i szczegółowo badają stan techniczny każdego pojazdu trafiającego na aukcję.

Wystawiane u nas pojazdy Toyota poleasingowe często są wyłączone z eksploatacji i czekają na sprzedaż na placu w siedzibie naszej firmy. Daje Ci to możliwość samodzielnej oceny ich stanu technicznego i wizualnego. Jeśli nie przekonują cię zdjęcia i opis aukcji, zapraszamy do Baranowa, koło Poznania, gdzie będziesz mógł wsiąść do upatrzonego pojazdu. Zobaczysz tu nie tylko samochody marki Toyota. Pewne auto i porada niezależnych specjalistów – to z pewnością zastaniesz na miejscu. Nasi eksperci z dziedziny finansowania przeprowadzą cię przez cały proces transakcji.

Lokalizacja:

KlaudynRzeszówKatowiceKomorniki / K. PoznaniaKowaleOlsztynUl. Al. Prymasa 1000Lecia 103, WarszawaUl. Kościuszki 215, 40-600 Katowice, Narutowicza 40 - 05-091 ZąbkiUl. Kolumny 1, 93-610 ŁódźAl. Jerozolimskie 239, 02-495 Warszawa Ul. Warszawska 299, 43-300 Bielsko-BiałaUl. Łokietka 83, 31-280 Kraków40-467 Katowice, 73-Go Pułku Piechoty 1 Ul. Pomorska 115B, 70-812 SzczecinCar-Port Baranowo K. PoznaniaPoznańLegnicaBiałystokBrzeźnicaKraków

Najczęściej nagradzany portal aukcyjny w Polsce

123
456
7