Wszystkie aukcje pojazdów dostępne w starym widoku CAR ARENA Idź do starego widoku

x

Samochody osobowe Aukcje Skoda

Skoda Fabiasprzedawca mleasing

Koniec aukcjiza 2 dni2020-10-23 10:00:59
 • W trakcie
 • 107 474 km
 • Faktura VAT

Skoda Fabia III Kombi 14-18sprzedawca mleasing

Koniec aukcjiza 2 dni2020-10-23 10:00:59
 • W trakcie
 • 94 982 km
 • Faktura VAT

Najczęściej licytowane oferty

Skoda Fabia III Kombi 14-18mleasing

2020-10-23 10:00:59
 • 94 982 km
 • Faktura VAT (pełna)

Skoda Fabiamleasing

2020-10-23 10:00:59
 • 107 474 km
 • Faktura VAT (pełna)

Volvo V90 16-mleasing

2020-10-23 10:00:59
 • 30 316 km
 • Faktura VAT (pełna)

Kiedy w 1859 roku w Pilźnie założone zostały metalurgiczne zakłady Skody, nikt nie przypuszczał, że za kilkadziesiąt lat mury fabryki opuszczać będą automobile. Produkcja samochodów zaczęła się po pierwszej wojnie światowej i, z przerwą na produkcję czołgów w czasie II wojny światowej, trwa do dzisiaj. W tak zwanym międzyczasie firma weszła w skład koncernu Volkswagena i od tej pory zaczęła się jej ekspansja na rynki światowe. Pojazdy tej marki cenione są za niezawodność i tanie serwisowanie, dlatego nawet samochody używane Skoda cieszą się sporym powodzeniem na rynku wtórnym.

Samochody osobowe Skoda poleasingowe na aukcjach CAR ARENA

Na internetowych aukcjach CAR ARENA możesz licytować przede wszystkim pojazdy używane. Dostarczane są przez naszych sprawdzonych dostawców tylko z pewnych źródeł, dlatego nie musisz obawiać się o pochodzenie auta.

Aukcje dotyczą różnych pojazdów, ale najczęściej są to modele należące do najbardziej popularnych. Na aukcjach CAR ARENA znajdziesz przede wszystkim poleasingowe samochody osobowe Skoda. Najczęściej można spotkać model Fabia, który chętnie wybierany jest do flot firmowych. Poruszają się nim osoby zajmujące się sprzedażą bezpośrednią albo usługami, jak przedstawiciele handlowi czy serwisanci. Model Fabia ceniony jest przede wszystkim za trwały i ekonomiczny silnik.

Samochody Skoda poleasingowe to nie tylko małe miejskie samochody w stylu Fabia. Sporą popularnością cieszą się także nieco większe limuzyny sygnowane nazwą Oktawia albo Rapid. Są to pojazdy o nieco większym prestiżu i elegancji. We flotach firmowych możesz używać ich do wielu zadań. Mogą służyć jako pojazdy sprzedawców albo koordynatorów regionalnych. Z uwagi na większą wygodę jazdy i mocniejsze silniki, samochody poleasingowe Skoda modeli Oktawia i Rapid sprawdzą się przede wszystkim w czasie dłuższych tras.

Co zyskasz, kupując samochody poleasingowe?

Wielu przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą niechętnie patrzy na zakup samochodów używanych. Obawiają się nie tylko o ich jakość, ale także problemy z serwisowaniem czy uzyskaniem faktury VAT. Jeśli przychylasz się do tych wątpliwości, powinieneś spojrzeć na aukcje CAR ARENA.

Mało jest pojazdów tak tanich w serwisowaniu, jak Skoda. Samochody poleasingowe od tego producenta cieszą się dużą popularnością na rynku wtórnym, a części do nich są tanie. Jeśli zdecydujesz się na kilkuletni samochód, otrzymasz bardzo użyteczny sprzęt w stosunkowo niskiej cenie. Koszt kilkuletniego samochodu może być o połowę niższy niż zakup nowego samochodu w salonie Skoda. Używane, powindykacyjne i poleasingowe pojazdy jeszcze przez wiele lat będą służyły twojej firmie i z pewnością zarobią na siebie.

Jeśli szukasz auta Skoda, poleasingowe modele z aukcji CAR PORT, mogą przekonać cię, że jakość w nie stanowi problemu. Oczywiście znajdziesz tutaj sprawdzone i pewne pojazdy nie tylko marki Skoda. Samochody poleasingowe z gwarancją i sprawdzone przez renomowany serwis to cecha charakterystyczna naszego portalu. Każdy samochód poddawany jest analizie, na podstawie której zostaje wyceniany. Raporty techniczne mogą być udostępnione potencjalnym kupcom.

Czy warto kupować samochody poleasingowe?

Aukcje samochodów poleasingowych to łatwy i wygodny sposób na wybranie odpowiedniego auta dla swojej firmy. Nic dziwnego, że aukcje stają się coraz bardziej popularne i obejmują także samochody marki Skoda. Sprzedaż samochodów używanych nie ma ograniczeń czasowych i możesz licytować pojazdy przez całą dobę. Z łatwością sięgniesz też do dokumentacji zdjęciowej załączonej do każdej licytacji. Na podstawie dokumentów przeanalizujesz aukcję i sam ocenisz, ile chcesz zapłacić za dany pojazd.

Na licytacjach CAR ARENA możesz liczyć na pełen profesjonalizm. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji i pełną kontrolę procesu sprzedaży. Zajmujemy się tą działalnością od 2007 roku i w tym czasie udało się nam zyskać rzeszę zadowolonych klientów. Niezależnie od tego, czy w kręgu twoich zainteresowań są modele Skoda, auta używane innych producentów, czy po prostu szukasz taniego pojazdu dla siebie, powinieneś zapoznać się z naszą ofertą.

Jeśli nie przekonują cię zdjęcia i nasza dokumentacja, możesz przekonać się o stanie technicznym pojazdów na własne oczy. Samochody skoda poleasingowe dostępne w tej kategorii znajdują się na parkingu niedaleko siedziby firmy CAR ARENA w Baranowie koło Poznania. Jeśli chcesz zobaczyć pojazd przed zakupem, zapraszamy do nas.

Modele

Skoda FabiaSkoda Fabia Iii Kombi 14-18

Lokalizacja:

WysogotowoWarszawaKlaudynLublinKleczewToruńŁódźSzczecinPoznańCiechanówUl. Al. Prymasa 1000Lecia 103, WarszawaNarutowicza 40 - 05-091 ZąbkiUl. Kościuszki 215, 40-600 Katowice, Ul. Warszawska 299, 43-300 Bielsko-Biała51-411 Wrocław, Al. Brucknera 55Ul.kaliska 26, 61-131 PoznańAl. Jerozolimskie 239, 02-495 Warszawa Ul. Łokietka 83, 31-280 KrakówUl. Kolumny 1, 93-610 Łódź40-467 Katowice, 73-Go Pułku Piechoty 1 Ul. Pomorska 115B, 70-812 SzczecinUl. Toruńska 90, 03-226 Warszawa KatowiceRzeszówKomorniki / K. Poznania

Najczęściej nagradzany portal aukcyjny w Polsce

123
456
7