Wszystkie aukcje pojazdów dostępne w starym widoku CAR ARENA Idź do starego widoku

x

Maszyny rolnicze

Brak wyników. Spróbuj zmienić kryteria wyszukiwania.

Najczęściej licytowane oferty

Maszyny rolnicze to sprzęt używany przy uprawie roślin, który ułatwia pracę w gospodarstwach rolnych. Do tego typu sprzętu zalicza się zarówno maszyny samobieżne, jak i naczepy podpinane do ciągników rolniczych. W ofercie CAR ARENA znajdziesz poleasingowe maszyny rolnicze o różnym przeznaczeniu. Możesz wylicytować tutaj sprzęt o specjalistycznym zastosowaniu oraz uniwersalne pojazdy i przystosowane do nich przyczepy. Wszystko w atrakcyjnej cenie i pochodzące z pewnego źródła.

Asortyment maszyn rolniczych poleasingowych dostępny na aukcjach

Na aukcje trafiają poleasingowe maszyny rolnicze przeznaczone do każdego rodzaju prac wykonywanych w rolnictwie. Asortyment jest bardzo duży i zróżnicowany, jednak wystawiane produkty często się zmieniają. Przedmiotem aukcji jest bowiem sprzęt, który dostarczają tutaj zaufani sprzedawcy.

Do najpopularniejszego sprzętu, który używany jest w niemal każdym gospodarstwie rolnym, należą ciągniki rolnicze. Na poleasingowe aukcje maszyn rolniczych trafiają przede wszystkim ciągniki polskiej firmy URSUS. Dostępne są różne warianty tego sprzętu, które mogą być używane do rozmaitych prac. Znajdziesz tu między innymi ciągnik wyposażony w profesjonalny rębak do drewna, który przyda ci się w czasie prac leśnych.

Sprzęt rolniczy to także maszyny do zbierania, pakowania i przetwarzania roślin. Maszyna belująca ORKEL może przydać ci się do zbierania z pola zielonki i suchego siana. Z kolei instalacja kompostowa pozwoli ci przetworzyć odpady zielone na nawóz. Jest zamontowana na przyczepie, dlatego może być przewieziona i ustawiona w dowolnym miejscu. Licytacje maszyn rolniczych poleasingowych na aukcjach internetowych często obejmują też kombajny oraz maszyny przygotowujące ścięte rośliny do suszenia.

Przedmiotem aukcji mogą być także maszyny specjalistyczne, przeznaczone do konkretnej pracy. Na aukcjach możesz trafić na wóz asenizacyjny, który przypina się do ciągnika. Maszyna służy do pobierania, wywozu i rozrzucania na polu gnojówki i gnojownika. Pozwoli ci to nie tylko nawozić pole, ale też może stać się pomysłem na rozwój działalności. Sporo miejsca zajmują także używane traktory, profesjonalne kosiarki do zboża czy przetrząsacze do siana.

Licytacje maszyn rolniczych poleasingowych na aukcjach internetowych – sposób na korzystne zakupy

Kupując nowy sprzęt, masz pewność, że maszyna objęta jest gwarancją i będzie ci służyła przez długi czas. Ten komfort sporo kosztuje, dlatego jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na nowe urządzenie, zwróć uwagę na aukcje maszyn rolniczych. Polska jest krajem, w którym co roku zwiększa się liczba sprzętu, zmieniającego właściciela właśnie za pośrednictwem serwisów aukcyjnych.

Zakup sprzętu z drugiej ręki wcale nie oznacza, że kupujesz coś gorszej jakości. Wystawiane na aukcje maszyny rolnicze używane bardzo często są w doskonałym stanie. Niejednokrotnie jest to sprzęt, któremu po prostu upłynął okres gwarancji, albo skończył się leasing. Dzięki temu taka maszyna może posłużyć ci jeszcze przez wiele lat, zanim sam sprzedasz ją dalej. Poza tym solidne serwisy organizujące aukcje, same badają stan techniczny prezentowanych pojazdów.

Aukcje dadzą ci też możliwość wyboru odpowiedniego modelu i marki pojazdu. Jeśli nie potrzebujesz pilnie kupić sprzętu, możesz spokojnie śledzić aukcje i czekać na odpowiednią okazję. Tymczasem jeśli zależy ci bardziej na czasie, niż konkretnej marce i stanie technicznym sprzętu, na aukcjach możesz trafić na prawdziwe perełki. Ostateczna cena niektórych używanych maszyn rolniczych może stanowić zaledwie kilka procent wartości nowego sprzętu u producenta.

Czy warto kupować maszyny rolnicze poleasingowe z CAR ARENA?

Portale zajmujące się prowadzeniem aukcji maszyn i pojazdów stają się coraz bardziej powszechne. Sporo z nich pojawia się jedynie na krótko, ginąc wśród rosnącej konkurencji. Tymczasem CAR ARENA działa nieprzerwanie od 2007 roku i należy do największych serwisów tego typu w Polsce. Co sprawia, że klienci chcą u nas kupować?

Przede wszystkim firma nastawia się na to, aby klient zawsze był usatysfakcjonowany. Do twojej dyspozycji oddajemy szeroki wybór pojazdów i maszyn, które możesz wylicytować. Znajdziesz tu zarówno pojazdy samochodowe, jak i maszyny rolnicze. Ogłoszenia posiadają kilka dokładnych zdjęć, na których zobaczysz faktyczny stan pojazdu. Ponadto trafiający do firmy sprzęt poddawany jest wcześniej ekspertyzie niezależnych specjalistów. To oni oceniają jego stan i określają jego wartość.

Kolejną cechą, która odróżnia CAR ARENA od konkurencji, jest mocna kadra pracownicza. W firmie zatrudnienie znajdują specjaliści z wielu dziedzin. Dzięki temu możemy zająć się różną działalnością i zaoferować ci sprzęt do wielu typów pracy. Sprzedaż maszyn rolniczych to tylko jeden z profili firmy. W CAR ARENA otrzymasz także szeroką gamę usług dodatkowych, związanych z aukcjami internetowymi. Z pewnością docenisz także fakt, że dostęp do aukcji możliwy jest przez całą dobę, a wykwalifikowani specjaliści pomogą Ci znaleźć najlepszy sposób finansowania Twojego zakupu.

Każdy z pracowników jest po to, aby udzielić ci pomocy. Niezależnie od tego, czy będzie to giełda maszyn rolniczych, czy też zakup samochodu, będziesz sprawnie przeprowadzony przez cały proces. CAR ARENA zajmie się wszystkimi formalnościami, a ty z chęcią wrócisz tu kolejny raz. Podobnie jak tysiące naszych dotychczasowych klientów.

Najczęściej nagradzany portal aukcyjny w Polsce

123
456
7