Wszystkie aukcje pojazdów dostępne w starym widoku CAR ARENA Idź do starego widoku

x

Wózki widłowe

Huta Stalowa Wola WW-1202sprzedawca trucksandmachines

Koniec aukcjiza 2 dni2020-10-28 10:10:00
  • W trakcie
  • Faktura VAT

Najczęściej licytowane oferty

W tej kategorii aukcji możesz znaleźć wózki jezdniowe z podnośnikami w różnych wariantach. Maszyny te przeznaczone są do przewożenia na niewielką odległość paczek i przedmiotów o sporej wadze oraz rozmiarach. Posiadają własny napęd, który umożliwia im samodzielne przemieszczanie się. Są bardzo precyzyjne, dlatego możesz wykorzystać je podczas układania i magazynowania towaru. Sprawdź jakie wózki widłowe poleasingowe mogą stać się przedmiotem aukcji w CAR ARENA.

Wózki widłowe poleasingowe na aukcjach CAR ARENA

Wózki jezdniowe mają tak szerokie zastosowanie, że nie może się bez nich obejść prawie żadna firma produkcyjna czy handlowa. Nic dziwnego, że na aukcje CAR ARENA trafiają wózki widłowe poleasingowe w różnych wariantach. Rodzaj dostępnych modeli i ich stan techniczny nie jest stały i zależy od tego, co przygotują nasi dostawcy.

Głównym kryterium, na jakie z pewnością zwrócisz uwagę w czasie zakupu tego pojazdu, będzie maksymalny ciężar, jaki może być przewożony. Ten parametr często znajduje się już w treści ogłoszenia. Wózki widłowe z masztem, używane w sklepach i marketach najczęściej mogą podnieść do półtorej tony. Znajdziesz tu także większe pojazdy, mogące przenieść dwukrotnie większy ciężar. Te przydadzą się do małych firm transportowych, czy produkcyjnych. Największe wózki, których udźwig dochodzi do kilkunastu ton, sprawdzą się w ciężkich pracach  na budowach.

Poleasingowe wózki widłowe mogą też różnić się rodzajem napędu. Do wyboru są wózki z silnikami spalinowymi na benzynę i olej napędowy. Możesz wylicytować także pojazdy wyposażone w elektryczną jednostkę napędową. Posiadają one pojemne akumulatory, które ładuje się prądem elektrycznym. W tej kategorii wystawiane są także wózki paletowe, do przewozu mniejszych towarów. Te z kolei napędzane są siłą ludzkich mięśni.

Czy warto kupować sprzęt na aukcjach?

Licytacja pojazdów na aukcji to jeden z najbardziej emocjonujących sposobów na zakup dowolnego pojazdu, także wózka widłowego poleasingowego. Nie tylko jesteś w stanie kupić tanio dany produkt, ale dodatkowo sam deklarujesz, ile chcesz za niego zapłacić. Ponadto wygranie aukcji z innymi użytkownikami, może być źródłem sporej satysfakcji.

Tym, co na pewno zyskasz, biorąc udział w aukcjach, będzie niska cena wystawianego pojazdu. Dzieje się tak dlatego, że tylko używane maszyny trafiają na aukcje. Wózki widłowe mogą nosić ślady użytkowania, jednak technicznie są sprawne. Dzięki temu za nieduże pieniądze możesz nabyć dobry sprzęt, który będzie ci służył przez długie lata. Pozwoli ci to obniżyć koszty w firmie i ograniczyć wydatki. Bardzo często zakup potwierdzony jest wystawieniem faktury VAT.

Aukcja nie oznacza wcale, że będziesz kupował w ciemno. Dobre serwisy aukcyjne dokładnie sprawdzają stan techniczny pojazdu. Informację o przebiegu ekspertyzy technicznej możesz uzyskać przed przystąpieniem do aukcji. Wszystkie formalności i opłaty załatwisz zdalnie, siedząc przed ekranem swojego komputera. Dodatkowo dzięki pełnej dokumentacji zdjęciowej, w CAR ARENA możesz przed przystąpieniem do licytacji obejrzeć dokładnie pojazd. Pozwoli ci to oszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić, szukając sprzętu na własną rękę.

Aukcje CAR ARENA, czyli dbałość o najwyższy standard

Tym, co wyróżnia CAR ARENA od innych portali aukcyjnych, jest dbałość o zadowolenie klienta. Firma wprowadza najwyższe standardy działalności i stale się rozwija. Wykwalifikowana kadra pracownicza przeprowadzi cię przez cały proces transakcji. Możesz liczyć na pomoc związaną z szybkim i efektywnym zakupem pojazdu. U nas możesz liczyć też na szeroką gamę dodatkowych usług.

Pomoc uzyskasz także wtedy, kiedy będziesz chciał wycenić jakiś pojazd, lub wystawić sprzęt na naszych aukcjach. W szeregach CAR ARENA znajdziesz specjalistów, którzy codziennie wyceniają dla ciebie zarówno samochody, jak i wózki widłowe. Sprzedaż i zakup tych pojazdów jest dzięki temu dużo pewniejsza, a ty masz pełną wiedzę odnośnie tego, jaki jest stan techniczny licytowanego pojazdu.

Nie interesują cię wyceny i diagnostyka specjalistów? Nie ma problemu, możesz samodzielnie zobaczyć dany pojazd. Na terenach firmowych w Baranowie koło Poznania znajduje się większość wystawionych na sprzedaż wózków widłowych. Pracownicy firmy wskażą ci wybrany model, byś mógł ocenić go według własnych kryteriów.

Marki

Huta Stalowa Wola

Lokalizacja:

Olsztyn

Najczęściej nagradzany portal aukcyjny w Polsce

123
456
7