Wszystkie aukcje pojazdów dostępne w starym widoku CAR ARENA Idź do starego widoku

x

Samochody osobowe Aukcje Audi

Brak wyników. Spróbuj zmienić kryteria wyszukiwania.

Najczęściej licytowane oferty

Škoda Octavia IIMLEASING_STANDARD

2020-10-28 12:17:00
  • 213 044 km
  • Faktura VAT (pełna)

Škoda SuperbMLEASING_STANDARD

2020-10-28 12:21:00
  • 145 124 km
  • Faktura VAT (pełna)

Logo marki Audi – cztery przeplatające się pierścienie – jest jednym z najbardziej rozpoznawanych na świecie. Marka używa go od 1932 roku, choć samochody produkowano już przeszło dwadzieścia lat wcześniej. Niemiecki producent jest częścią grupy Volkswagen, a produkowane samochody cenione są za elegancję i stosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych. Nic dziwnego, że pojazdy Audi poleasingowe i nowe od lat są w czołówce najchętniej kupowanych samochodów w Polsce.

Pojazdy Audi poleasingowe dostępne na licytacjach CAR ARENA

Samochody poleasingowe Audi bardzo często trafiają na nasze drogi, kupowane od zagranicznych właścicieli. Auta tej marki należą do najchętniej sprowadzanych, co świadczy o ich jakości i popularności. Audi używane, które trafiają na nasze licytacje, są zróżnicowane pod wieloma względami. Choć zdarzają się unikatowe modele, najczęściej możesz licytować najbardziej popularne wersje. Pojazdy mają różne przebiegi, stan techniczny i wygląd. Jeśli będziesz cierpliwie obserwował licytacje, z pewnością trafisz na swój wymarzony model.

Auta poleasingowe Audi mogą pochodzić z różnych miejsc. Często zdarzają się egzemplarze zakupione w polskich salonach i eksploatowane tylko w naszym kraju. Z kolei pojazdy od zagranicznych dostawców najczęściej charakteryzują się lepszym i bardziej kompletnym wyposażeniem. W trakcie obserwowania aukcji dowiesz się też, czy interesujący cię samochód znajduje się w siedzibie firmy, czy może jeszcze za granicą.

Klasyczne i eleganckie samochody poleasingowe Audi są do wielu celów. Mniejsze modele, jak A3, sprawdzą się w czasie krótkich podróży z małym bagażem. Z kolei większe limuzyny, jak model A4, mają pojemny bagażnik i bardziej przestronne wnętrza. Jeśli szukasz samochodu do komfortowej jazdy na długich trasach, może ci przypaść do gustu model A6 pro line business. Jego komfortowe wyposażenie i elegancką sylwetkę docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy.

Używane czy nowe? Jakie samochody warto kupować?

Głównym czynnikiem, jaki wpływa na to, że kupujemy pojazdy z drugiej ręki, są kwestie finansowe. Małe przedsiębiorstwa nie zawsze stać na zakup nowego Audi. Samochody poleasingowe - używane wcale nie są gorszym rozwiązaniem. Oczywiście były już wcześniej eksploatowane i mogą nosić ślady użytkowania, jednak ich cena z pewnością zrekompensuje te niedogodności. Poza tym Audi poleasingowe zazwyczaj są regularnie serwisowane, dlatego na długo pozostaną niezawodnym środkiem transportu.

Korzyści finansowe związane z zakupem używanego samochodu nie kończą się tylko na niższej cenie. Na pojazdy Audi, auta poleasingowe innych marek czy nawet samochody ciężarowe możesz otrzymać fakturę VAT. Dzięki temu zakup używanego auta możesz wpisać do kosztów firmowych. Jeśli wymieniasz stary samochód na nowsze Audi, najczęściej otrzymujesz też bardziej ekonomiczny silnik. Wpłynie to na zmniejszenie kosztów eksploatacji danego auta.

Na licytacjach CAR ARENA nie zawsze znajdą się pojazdy, których akurat potrzebujesz. Może się zdarzyć, że twój wymarzony samochód o idealnym przebiegu i stanie technicznym pojawi się dopiero w kolejnej serii licytacji. Warto zatem śledzić serwis regularnie, by znaleźć prawdziwą motoryzacyjną perełkę. Co więcej, masz szansę zapłacić za nią dokładnie taką kwotę, jaką sam zaoferujesz. To klienci decydują, ile zapłacą za dany pojazd.

Sięgnij po samochody poleasingowe

Nie masz czasu na szukanie przyzwoitego pojazdu do firmy? Chcesz samochodu do użytku prywatnego i obawiasz się o jego stan techniczny? W CAR ARENA znaleźliśmy sposób, żeby oszczędzić ci kłopotów. Na licytacje trafiają tylko pojazdy, które zostały sprawdzone i ocenione przez serwisantów. Dzięki temu kupujesz samochody Audi poleasingowe z gwarancją jakości potwierdzoną niezależną ekspertyzą. Nie musisz już tracić czasu na oględziny i szukanie właściwego samochodu.

Do każdej aukcji, której przedmiotem jest Audi poleasingowe, dołączona zostaje dokumentacja zdjęciowa. To na podstawie fotografii możesz ocenić wizualny stan pojazdów. Dodatkowo w serwisie masz zapewnioną opiekę specjalistów w zakresie finansowania i ubezpieczeń. W pełni kontrolujemy cały proces sprzedaży, więc nie musisz obawiać się nieuczciwego sprzedawcy. Bezpieczna transakcja i fachowe doradztwo to czynniki, dzięki którym CAR ARENA jest najdłużej działającym na rynku serwisem z aukcjami motoryzacyjnymi.

Lokalizacja:

KlaudynRzeszówKatowiceKomorniki / K. PoznaniaKowaleOlsztynUl. Al. Prymasa 1000Lecia 103, WarszawaUl. Kościuszki 215, 40-600 Katowice, Narutowicza 40 - 05-091 ZąbkiUl. Kolumny 1, 93-610 ŁódźAl. Jerozolimskie 239, 02-495 Warszawa Ul. Warszawska 299, 43-300 Bielsko-BiałaUl. Łokietka 83, 31-280 Kraków40-467 Katowice, 73-Go Pułku Piechoty 1 Ul. Pomorska 115B, 70-812 SzczecinCar-Port Baranowo K. PoznaniaPoznańLegnicaBiałystokBrzeźnicaKraków

Najczęściej nagradzany portal aukcyjny w Polsce

123
456
7