Wszystkie aukcje pojazdów dostępne w starym widoku CAR ARENA Idź do starego widoku

x

Samochody dostawcze

Renault Kangoosprzedawca DOSTAWCY CARPORT

Koniec aukcjiza 1 dzień 5 godz2020-10-30 10:21:00
 • W trakcie
 • 216 255 km
 • Faktura VAT

Ford Transit Connectsprzedawca DOSTAWCY CARPORT

Koniec aukcjiza 1 dzień 5 godz2020-10-30 10:23:00
 • W trakcie
 • 226 262 km
 • Faktura VAT

Ford Transitsprzedawca DOSTAWCY CARPORT

Koniec aukcjiza 1 dzień 5 godz2020-10-30 10:49:00
 • W trakcie
 • 221 420 km
 • Faktura VAT

Volkswagen Caddysprzedawca DOSTAWCY CARPORT

Koniec aukcjiza 1 dzień 5 godz2020-10-30 10:50:00
 • W trakcie
 • 314 346 km
 • Faktura VAT

Ford Transitsprzedawca DOSTAWCY CARPORT

Koniec aukcjiza 1 dzień 5 godz2020-10-30 10:51:00
 • W trakcie
 • 314 742 km
 • Faktura VAT

Iveco Dailysprzedawca DOSTAWCY CARPORT

Koniec aukcjiza 1 dzień 5 godz2020-10-30 10:52:00
 • W trakcie
 • 191 352 km
 • Faktura VAT

Renault Mastersprzedawca DOSTAWCY CARPORT

Koniec aukcjiza 1 dzień 5 godz2020-10-30 10:53:00
 • W trakcie
 • 158 228 km
 • Faktura VAT

Fiat Doblosprzedawca DOSTAWCY CARPORT

Koniec aukcjiza 1 dzień 5 godz2020-10-30 10:54:00
 • W trakcie
 • 147 471 km
 • Faktura VAT

Fiat Pandasprzedawca DOSTAWCY CARPORT

Koniec aukcjiza 1 dzień 5 godz2020-10-30 10:55:00
 • W trakcie
 • 38 459 km
 • Faktura VAT

Najczęściej licytowane oferty

Samochody dostawcze służą do przewozu towaru o niewielkiej masie i objętości. Najczęściej są to powiększone wersje samochodów osobowych. Jako auta dostawcze traktuje się też ciężarówki, których masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. Wówczas maksymalna dopuszczalna waga przewożonego nimi towaru nie jest większa niż 1,5 tony. Taki rodzaj sprzętu szczególnie przydaje się w niewielkich firmach usługowych oraz do zaopatrzenia placówek handlu detalicznego. Jeśli interesują Cię poleasingowe auta dostawcze, w tym miejscu znajdziesz odpowiednie modele.

Asortyment samochodów dostawczych poleasingowych w CAR ARENA

Duża paka lub obszerny bagażnik odgrodzony kratką, to charakterystyczna cecha poleasingowych aut dostawczych. Na aukcjach CAR ARENA możesz wyszukać wiele rodzajów tego typu pojazdów. W zależności od oferty sprzedawców, modele i wersje mogą się zmieniać. Licytowane pojazdy mogą mieć różny stopień zużycia, co niewątpliwie ma wpływ na ich ostateczną cenę. Są jednak marki pojazdów tak popularne, że trafiają na aukcje w dużych ilościach.

Marka Volkswagen słynie z produkcji solidnych i ekonomicznych maszyn. Aukcje poleasingowe samochodów dostawczych, których przedmiotem są pojazdy tej marki, cieszą się ogromną popularnością. Mniejsze pojazdy z modelu Cady przydadzą się do małego biznesu i drobnego handlu. Z kolei Volkswagen Crafter będzie doskonały do przewozu towaru o większym gabarycie. Możliwy jest zakup Craftera z paką w kilku wersjach, co pozwoli ci nabyć samochód dopasowany do Twoich potrzeb.

Innymi modelami, które cieszą się sporym zaufaniem i zainteresowaniem nabywców, są Renault Master, czy Peugeot Boxer. Jeśli szukasz innych modeli, często pojawiają się także azjatyckie pojazdy, jak Iveco Daily, czy Nissan NT400. W tych maszynach również paka może być w różnych wersjach. Samochody dostawcze poleasingowe mają zabudowaną powierzchnię do załadunku lub pokrytą plandeką. Zdarzają się także różne długości paki, co pozwoli Ci kupić model stosowny do zadań, które dla niego przewidujesz.

Sięgnij po auta dostawcze z aukcji CAR ARENA

Właściciele firm coraz chętniej zwracają swoją uwagę na licytacje poleasingowe samochodów dostawczych na aukcjach internetowych. Dzieje się tak dlatego, że przedsiębiorcy otrzymują na nich wszystko, czego oczekują.

Podstawową formą rozliczenia, preferowaną przez firmy, jest faktura VAT. Dzięki niej zakupiony sprzęt można dopisać do wydatków. Dodatkowo możesz rozliczać wszystkie koszty, generowane przez niego. Na aukcjach CAR ARENA większość pojazdów to poleasingowe samochody dostawcze wystawiane przez firmy. W związku z tym kupujący bez problemu otrzyma fakturę. Jeśli decydujesz się na wystawienie firmowego pojazdu na aukcję, również możesz żądać tego sposobu rozliczenia z kupującym.

Zaletą aukcji internetowych jest również to, że już dużo wcześniej możesz poznać stan pojazdu z ogłoszenia. Samochody dostawcze poleasingowe wystawiane na aukcjach, w przejrzysty sposób mają przedstawione parametry techniczne. Z łatwością zorientujesz się, jaki przebieg ma dany pojazd i w którym roku został wyprodukowany. Najczęściej do aukcji dołączonych jest kilka zdjęć, które przedstawiają jego stan techniczny. Dodatkowo znajdziesz także opis stanu technicznego i profesjonalną wycenę.

Biorąc udział w aukcji, masz także realny wpływ na ostateczną cenę pojazdu. To klient, w oparciu o wycenę i oczekiwania sprzedawcy, określa kwotę, którą jest w stanie zapłacić za dany egzemplarz. Licytując za pośrednictwem Internetu, nie ponosisz też żadnych dodatkowych kosztów. Żadna zaliczka ani wstępna opłata nie są wymagane. Ponadto oszczędzasz czas, który musiałbyś poświęcić, dojeżdżając do sprzedawcy. Nie musisz już samodzielnie lub w towarzystwie specjalisty oceniać stanu technicznego pojazdu.

CAR ARENA – coś więcej, niż tylko aukcje

Portale aukcyjne należą do miejsc, w których najczęściej szukamy samochodów używanych w konkurencyjnych cenach. CAR ARENA jest jednym z takich miejsc, a renoma firmy bierze się z wieloletniego doświadczenia. Od 2007 roku organizacja aukcji jest głównym profilem działalności naszej firmy. Ciągły rozwój, oparty na profesjonalizmie sprawił, że rzesza zadowolonych klientów regularnie sięga po usługi CAR ARENA.

Wszystkie pojazdy, także poleasingowe samochody dostawcze do 3,5 tony, wyceniane są przez niezależnych rzeczoznawców. Raport z ich oceną dołączony jest do każdej aukcji w postaci pliku PDF. Dzięki temu nie musisz samodzielnie oceniać stanu technicznego pojazdu i obawiać się o ukryte wady. Pozwoli Ci to pozbyć się wątpliwości i oszczędzić sporo bezcennego czasu. Wystawiając swój samochód na aukcję, także musisz się liczyć z tym, że zostanie on gruntownie przebadany.

Sprzedaż samochodów dostawczych często obarczona jest ryzykiem. Zarówno po stronie sprzedawców, jak i kupujących, mogą zdarzyć się osoby nieuczciwe. CAR ARENA pośredniczy w każdej transakcji i jest organem niezależnym. Specjaliści z naszej firmy dbają o to, aby wszystkie formalności i rozliczenia między kontrahentami zostały załatwione. Pozwoli Ci to bezpiecznie nabyć lub sprzedać pojazd.

Wszystkie maszyny, także poleasingowe auta dostawcze, możesz licytować przez całą dobę. Nawet dołączanie ogłoszeń możesz przeprowadzać z zacisza własnego mieszkania o dowolnej porze dnia. Dzięki temu zyskujesz spory komfort i niezależność.

Marki

FiatRenaultVolkswagenFordIveco

Lokalizacja:

OlsztynKatowiceWieliczkaBiałystokWrocławBydgoszcz

Najczęściej nagradzany portal aukcyjny w Polsce

123
456
7