Wszystkie aukcje pojazdów dostępne w starym widoku CAR ARENA Idź do starego widoku

x

Samochody osobowe Aukcje Renault

Renault Meganesprzedawca mleasing

Koniec aukcjiza 13 godz 14 min2020-10-23 10:00:59
  • W trakcie
  • 175 008 km
  • Faktura VAT

Renault Cliosprzedawca DOSTAWCY CARPORT

Koniec aukcjiza 13 godz 42 min2020-10-23 10:29:00
  • W trakcie
  • 355 454 km
  • Faktura VAT

Najczęściej licytowane oferty

Renault to jeden z najstarszych producentów samochodów na świecie. Pierwsze automobile produkowane były w warsztatach firmy jeszcze pod koniec XIX wieku. Mimo trudnych chwil i niemal całkowitego zniszczenia fabryk w czasie II wojny światowej, samochody z logo Renault, poleasingowe i nowe, mają rzeszę sympatyków. Pojazdy montowane w oddziałach fabryki na całym świecie słyną z dobrej jakości w przystępnej cenie. W 2018 roku koncern znalazł się na drugim miejscu na świecie, jeśli chodzi o ilość sprzedanych samochodów.

Samochody Renault poleasingowe na licytacjach w CAR ARENA

Rozważasz zakup Renault? Samochody poleasingowe od tego producenta często pojawiają się na aukcjach CAR ARENA. Zazwyczaj trafiają tu najbardziej popularne modele, jednak jest szansa, że pojawi się wyjątek od reguły. Przedmioty licytacji są zróżnicowane pod względem stanu technicznego czy mocy jednostki napędowej. Cierpliwe osoby z pewnością znajdą odpowiedni model o interesujących parametrach.

Jeśli szukasz małego samochodu z logo Renault, poleasingowe Clio powinno spełnić twoje oczekiwania. To typowy samochód do jazdy miejskiej, którego kolejne wersje pojawiają się na rynku od niemal trzydziestu lat. Na licytacje trafiają także inne samochody poleasingowe Renault, jak Kangoo, które cenione jest zwłaszcza przez mniejszych przedsiębiorców. Funkcjonalna paka w kilku wariantach i trwałość pojazdu sprawiają, że kolejne odsłony modelu sprzedają się znakomicie i zdobywają nowych użytkowników.

CAR ARENA – sprzedajemy samochody poleasingowe

Niepewny stan techniczny używanych pojazdów jest czynnikiem, który najczęściej zniechęca klientów do zakupu samochodu z drugiej ręki. Specjaliści z CAR ARENA znaleźli sposób, żeby zapobiec tym problemom. Wszystkie samochody poleasingowe Renault, które trafiają na sprzedaż, są wcześniej szczegółowo badane. Ponadto w autoryzowanym serwisie położonym na terenie firmy usuwane są drobne usterki.  Dzięki temu na licytacji dostajesz pojazdy Renault poleasingowe, z gwarancją stanu technicznego potwierdzonego niezależną ekspertyzą.

Największą zaletą zakupu pojazdu z historią jest jego cena. Już pierwszy rzut oka na licytacje da ci pogląd na to, jak tanio możesz nabyć dany produkt Renault. Auta poleasingowe od kilku lat przez innych przedsiębiorców mogą być nawet dwukrotnie tańsze od nowych. Pozwoli ci to znacznie obniżyć wydatki firmowe na zakup samochodu. Co więcej, w większości przypadków potwierdzeniem transakcji jest faktura VAT, która umożliwi ci doliczenie zakupu do kosztów firmy.

Dlaczego warto sięgać po pojazdy poleasingowe z licytacji CAR ARENA?

Na licytacje CAR ARENA trafiają samochody poleasingowe Renault o różnym przebiegu i w różnym stanie zużycia. Niektóre mają wiele lat i są mocno wyeksploatowane, ale sprawne. Niejednokrotnie nawet taki pojazd przydaje się do krótkich tras w firmie. Twoją korzyścią jest możliwość samodzielnego ustalenia ceny za dany egzemplarz. To ty licytujesz auta poleasingowe Renault i ostatecznie płacisz za nie taką kwotę, jaką uważasz za odpowiednią. Jeśli żądana suma wyda ci zbyt wysoka, możesz poczekać na kolejną okazję.

Każde miejsce z dostępem do Internetu jest odpowiednie, aby licytować samochód Renault. Poleasingowe auta możesz oglądać przez całą dobę i licytować w dowolnym momencie. Do każdej aukcji dołączone są zdjęcia, które przedstawiają faktyczny stan pojazdu. Nie musisz ruszać się z miejsca, żeby dokładnie przyjrzeć się wybranemu pojazdowi. Możesz też sprawdzić, jak samochód ocenili serwisanci i rzeczoznawcy CAR ARENA. Dzięki temu nie kupujesz kota w worku, tylko pewny pojazd z dobrego źródła.

Modele

Renault MeganeRenault Clio

Lokalizacja:

WysogotowoWarszawaKlaudynUl. Al. Prymasa 1000Lecia 103, WarszawaNarutowicza 40 - 05-091 ZąbkiUl. Kościuszki 215, 40-600 Katowice, Ul. Warszawska 299, 43-300 Bielsko-Biała51-411 Wrocław, Al. Brucknera 55Ul.kaliska 26, 61-131 PoznańAl. Jerozolimskie 239, 02-495 Warszawa Ul. Łokietka 83, 31-280 KrakówUl. Kolumny 1, 93-610 Łódź40-467 Katowice, 73-Go Pułku Piechoty 1 Ul. Pomorska 115B, 70-812 SzczecinUl. Toruńska 90, 03-226 Warszawa RzeszówKatowiceKomorniki / K. PoznaniaOlsztynCar-Port Baranowo K. PoznaniaSułówPrzeźmierowoPolskaPoznańBiałystokŁomżaLuboń K. Poznania

Najczęściej nagradzany portal aukcyjny w Polsce

123
456
7