Samochody osobowe Aukcje Nissan

Nissan Qashqaisprzedawca MLEASING_STANDARD

Koniec aukcjiza 1 dzień 23 godz2020-08-12 12:43:00
  • W trakcie
  • 44 333 km
  • Faktura VAT

Najczęściej licytowane oferty

Japońskie miasto Jokohama jest znane z ogromnego portu morskiego i siedziby koncernu Nissan. To tam zapadają wszystkie najważniejsze decyzje, dzięki którym firma znajduje się na czwartym miejscu pod względem ilości sprzedanych samochodów na świecie. Marka zdobyła duże uznanie wśród naszych rodaków, choć w Polsce dealerzy oferują jedynie kilkanaście modeli aut. Może na aukcjach CAR ARENA znajdziesz samochody poleasingowe Nissan niedostępne w rodzimych salonach?

Co możesz znaleźć na aukcjach CAR ARENA?

Licytacje internetowe umożliwiają ci znalezienie samochodów uznawanych za wyjątkowe perełki, choć może to wymagać cierpliwości. Najczęściej na aukcje trafiają najbardziej popularne modele. Nie wszystkie pojazdy Nissan poleasingowe były na polskich drogach i część pochodzi od zagranicznych dostawców. Jednak w zdecydowanej większości są to kilkuletnie samochody poleasingowe Nissan zakupione w rodzimych salonach.

Jeśli szukasz niewielkich samochodów miejskich, z pewnością spodoba ci się Micra. Ten pojazd ma ekonomiczny silnik i jest bardzo praktyczny na krótkich trasach. Z kolei w dłuższe podróże wygodniej wybrać się w modelu Juke. Japoński crossover jest bardzo uniwersalnym pojazdem i sprawdzi się zarówno w długich trasach, jak i w mieście.

Jeżeli w twojej firmie potrzebujesz samochodu do zadań specjalnych, z pomocą ponownie przyjdzie Nissan. Samochody poleasingowe oznaczone jako Navara NP300 to pojazdy terenowe przeznaczone do ciężkich prac terenowych. Solidna konstrukcja, mocny silnik i obszerny bagażnik sprawiają, że chętnie korzystają z nich profesjonaliści.

Sprawdź samochody Nissan poleasingowe

Zakup samochodów do użytku firmowego zawsze generuje duże koszty. Jeśli potrzebujesz kilkuletniego samochodu, który cechuje się trwałością i niskimi kosztami eksploatacji, sprawdź modele marki Nissan. Używane i poleasingowe pojazdy od tego producenta są cenione na rynku wtórnym. Odpowiednio eksploatowane i regularnie serwisowane będą służyły przez wiele lat.

Jeżeli szukasz dobrego i solidnego samochodu na sprzedaż, samochody używane Nissan powinny wzbudzić twoje zainteresowanie. Na aukcjach CAR ARENA znajdziesz pojazdy sprawdzonej jakości. U nas kupisz pojazdy marki Nissan poleasingowe, z gwarancją jakości stwierdzonej przez niezależnych ekspertów. Każdy pojazd, który trafia na naszą aukcję, jest poddawany oględzinom, dlatego nie musisz się obawiać, że jego stan techniczny będzie odbiegał od opisywanego.

Samochody z przeszłością – dlaczego warto po nie sięgać?

Wiele osób niechętnie patrzy na samochody z drugiej ręki, ponieważ uważa, że są one przyczyną kłopotów. Nie musi tak być! Jeśli kupisz sprzęt z pewnego źródła, możesz niewielkim kosztem nabyć wartościowy pojazd, nie tylko marki Nissan. Auta poleasingowe wystawiane na naszych licytacjach zawsze pochodzą od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu otrzymasz dokładnie taki model, jaki został opisany na licytacji i uwidoczniony na zdjęciach.

Chcesz u nas kupić samochód marki Nissan? Używane samochody to nie jedyna rzecz, jaką się zajmujemy. Świadczymy również dodatkowe usługi. Nasi specjaliści z różnych dziedzin pomogą ci rozwiązać kwestie finansowania zakupu. Ułatwią też wybór odpowiedniego ubezpieczenia i udzielą rzetelnych informacji na każdy temat.

Modele

Nissan Qashqai

Lokalizacja:

KrakówCar-Port Baranowo K. PoznaniaWarszawaWysogotowoPoznańKatowiceInowrocławBielsko-BiałaGliwiceSiedlceUl. Budowlanych 7 Ul. Grota Roweckiego 6, 30-348 KrakówUl. Al. Prymasa 1000Lecia 103, WarszawaBydgoszczOstrzeszówToruńOcieszynKlaudynWrocławBrochówAl. Jerozolimskie 239, 02-495 Warszawa 51-411 Wrocław, Al. Brucknera 55Ul. Kolumny 1, 93-610 ŁódźNarutowicza 40 - 05-091 ZąbkiUl. Krakowska 32B, 35-111 RzeszówUl.opolska 2C, 49-120 Sławice (Opole)Ul. Dmowskiego 7, 50-203 Wrocław Ul. Kościuszki 215, 40-600 Katowice, MogilnoKonopnica 157F K/Lublina, 21-030 Motycz, Ul. Gen. Grota-Roweckiego 129A Ul.puławska 558/560, 02-884 WarszawaPolkowiceKatowiceGdańsk Ul. Warszawska 299, 43-300 Bielsko-BiałaUl.wrocławska 1, 55-040 Bielany WrocławskieUl. Łokietka 83, 31-280 Kraków

Najczęściej nagradzany portal aukcyjny w Polsce

123
456
7