Samochody osobowe poleasingowe Audi

Brak wyników. Spróbuj zmienić kryteria wyszukiwania.

Najczęściej licytowane oferty

Audi A8DOSTAWCY CARPORT

2020-02-18 10:46:00
  • 175 297 km
  • Faktura VAT (pełna)

Audi A3DOSTAWCA KAUFLAND

2020-02-18 10:48:00
  • 127 353 km
  • Faktura VAT (pełna)

Audi A3CP_Europe_Athlon_Niemcy

2020-02-18 09:57:00
  • 127 054 km
  • Faktura VAT (pełna)

Audi A4DOSTAWCA KAUFLAND

2020-02-18 10:49:00
  • 58 835 km
  • Faktura VAT (pełna)

Ford MondeoCP_Europe_Athlon_Niemcy

2020-02-17 09:47:00
  • 125 279 km
  • Faktura VAT (pełna)

Logo marki Audi – cztery przeplatające się pierścienie – jest jednym z najbardziej rozpoznawanych na świecie. Marka używa go od 1932 roku, choć samochody produkowano już przeszło dwadzieścia lat wcześniej. Niemiecki producent jest częścią grupy Volkswagen, a produkowane samochody cenione są za elegancję i stosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych. Nic dziwnego, że pojazdy Audi używane i nowe od lat są w czołówce najchętniej kupowanych samochodów w Polsce.

Pojazdy Audi używane dostępne na licytacjach CAR ARENA

Samochody używane Audi bardzo często trafiają na nasze drogi, kupowane od zagranicznych właścicieli. Auta tej marki należą do najchętniej sprowadzanych, co świadczy o ich jakości i popularności. Audi używane, które trafiają na nasze licytacje, są zróżnicowane pod wieloma względami. Choć zdarzają się unikatowe modele, najczęściej możesz licytować najbardziej popularne wersje. Pojazdy mają różne przebiegi, stan techniczny i wygląd. Jeśli będziesz cierpliwie obserwował licytacje, z pewnością trafisz na swój wymarzony model.

Auta używane Audi mogą pochodzić z różnych miejsc. Często zdarzają się egzemplarze zakupione w polskich salonach i eksploatowane tylko w naszym kraju. Z kolei pojazdy od zagranicznych dostawców najczęściej charakteryzują się lepszym i bardziej kompletnym wyposażeniem. W trakcie obserwowania aukcji dowiesz się też, czy interesujący cię samochód znajduje się w siedzibie firmy, czy może jeszcze za granicą.

Klasyczne i eleganckie samochody Audi używane są do wielu celów. Mniejsze modele, jak A3, sprawdzą się w czasie krótkich podróży z małym bagażem. Z kolei większe limuzyny, jak model A4, mają pojemny bagażnik i bardziej przestronne wnętrza. Jeśli szukasz samochodu do komfortowej jazdy na długich trasach, może ci przypaść do gustu model A6 pro line business. Jego komfortowe wyposażenie i elegancką sylwetkę docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy.

Używane czy nowe? Jakie samochody warto kupować?

Głównym czynnikiem, jaki wpływa na to, że kupujemy pojazdy z drugiej ręki, są kwestie finansowe. Małe przedsiębiorstwa nie zawsze stać na zakup nowego Audi. Samochody używane wcale nie są gorszym rozwiązaniem. Oczywiście były już wcześniej eksploatowane i mogą nosić ślady użytkowania, jednak ich cena z pewnością zrekompensuje te niedogodności. Poza tym Audi poleasingowe zazwyczaj są regularnie serwisowane, dlatego na długo pozostaną niezawodnym środkiem transportu.

Korzyści finansowe związane z zakupem używanego samochodu nie kończą się tylko na niższej cenie. Na pojazdy Audi, auta używane innych marek czy nawet samochody ciężarowe możesz otrzymać fakturę VAT. Dzięki temu zakup używanego auta możesz wpisać do kosztów firmowych. Jeśli wymieniasz stary samochód na nowsze Audi, najczęściej otrzymujesz też bardziej ekonomiczny silnik. Wpłynie to na zmniejszenie kosztów eksploatacji danego auta.

Na licytacjach CAR ARENA nie zawsze znajdą się pojazdy, których akurat potrzebujesz. Może się zdarzyć, że twój wymarzony samochód o idealnym przebiegu i stanie technicznym pojawi się dopiero w kolejnej serii licytacji. Warto zatem śledzić serwis regularnie, by znaleźć prawdziwą motoryzacyjną perełkę. Co więcej, masz szansę zapłacić za nią dokładnie taką kwotę, jaką sam zaoferujesz. To klienci decydują, ile zapłacą za dany pojazd.

Sięgnij po samochody poleasingowe

Nie masz czasu na szukanie przyzwoitego pojazdu do firmy? Chcesz samochodu do użytku prywatnego i obawiasz się o jego stan techniczny? W CAR ARENA znaleźliśmy sposób, żeby oszczędzić ci kłopotów. Na licytacje trafiają tylko pojazdy, które zostały sprawdzone i ocenione przez serwisantów. Dzięki temu kupujesz samochody Audi używane z gwarancją jakości potwierdzoną niezależną ekspertyzą. Nie musisz już tracić czasu na oględziny i szukanie właściwego samochodu.

Do każdej aukcji, której przedmiotem jest Audi używane, dołączona zostaje dokumentacja zdjęciowa. To na podstawie fotografii możesz ocenić wizualny stan pojazdów. Dodatkowo w serwisie masz zapewnioną opiekę specjalistów w zakresie finansowania i ubezpieczeń. W pełni kontrolujemy cały proces sprzedaży, więc nie musisz obawiać się nieuczciwego sprzedawcy. Bezpieczna transakcja i fachowe doradztwo to czynniki, dzięki którym CAR ARENA jest najdłużej działającym na rynku serwisem z aukcjami motoryzacyjnymi.

Modele

Audi A4Audi A3Audi A8

Lokalizacja:

OleśnicaWarszawaWrocławKatowiceCar-Port Baranowo K. PoznaniaMszczonówNeuseddinMückeFrechenMalborkKoluszki - SłotwinyBaranowo K.poznaniaKielcePoznańCzosnów

Najczęściej nagradzany portal aukcyjny w Polsce

127
536
4