Motocykle

Brak wyników. Spróbuj zmienić kryteria wyszukiwania.

Najczęściej licytowane oferty

Motocyklami nazywa się wszystkie pojazdy spalinowe, wyposażone w silnik o pojemności powyżej pięćdziesięciu centymetrów sześciennych. Najczęściej są to pojazdy jednośladowe, ale zdarzają się także trójkołowe. Z kolei quady stają się w ostatnim czasie najpopularniejszymi pojazdami, które przemieszczają się po bezdrożach. Budową przypominają mały samochód, jednak nie posiadają zabudowanej kabiny. Sprawdź, jakie motocykle poleasingowe i quady mogą być dostępne na aukcjach CAR ARENA.

Quady i motocykle poleasingowe

W zależności od przeznaczenia i producenta, motocykle i quady poleasingowe mogą występować w różnych wariantach. Na aukcje trafia różnorodny sprzęt i przedmiot licytacji często się zmienia. Asortyment zależy przede wszystkim od dostawców, którzy dostarczają pojazdy wystawiane na aukcjach.

Czterokołowe quady stanowią sporą część asortymentu z tej kategorii. Znajdziesz tutaj quady na sprzedaż o różnej wielkości i parametrach. Możesz licytować niewielkie pojazdy o małej pojemności silnika, przeznaczone do rekreacyjnej jazdy. Z kolei większe i mocniejsze maszyny mogą być wykorzystywane w biznesie. Przydadzą ci się do odśnieżania placów i parkingów. W lecie mogą służyć do dostarczania zapasów pensjonatom, czy schroniskom górskim.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem motocykli poleasingowe, w tej kategorii znajdziesz wiele różnych modeli. Zacznij od najmniejszych skuterów, które możesz wykorzystać do jazdy miejskiej. Te pojazdy wyposażone są w ekonomiczny silnik, który pozwala im rozwijać niewielkie prędkości.

Większe i mocniejsze jednostki napędowe to domena motocykli przeznaczonych do jazdy crossowej. Tego typu pojazdy mają charakterystyczną konstrukcję, która ułatwi pokonywanie nierówności terenu.

Na aukcje poleasingowe motocyklowe trafiają też maszyny przeznaczone do jazdy po torach wyścigowych i na szosie. Możliwość rozwinięcia ogromnych prędkości to cecha charakterystyczna ścigaczy, których aerodynamiczna konstrukcja zmusza kierowcę do położenia się na maszynie. Z kolei bardzo duży komfort jazdy zapewniają ciężkie, często trzykołowe choppery. Te motocykle nawiązują budową do klasycznych amerykańskich krążowników szosowych.

Licytuj quady poleasingowe i motocykle

Giełda motocykli używanych jest miejscem, w którym możesz nabyć pojazdy motocyklowe z drugiej ręki. Sprawdzając oferty, musisz mieć świadomość, że pojazdy mają swoją przeszłość i nie są fabrycznie nowe. Jednak te drobne niedogodności może zniwelować niska cena za wystawione motocykle. Sprzedaż kilkuletniego pojazdu pozwala kupić piękny pojazd w cenie zaledwie kilkudziesięciu procent wartości fabrycznie nowej maszyny.

Aukcje internetowe pozwalają ci sięgnąć po motocykle poleasingowe w określonej przez Ciebie cenie. Sam decydujesz, ile jesteś w stanie zapłacić za dany egzemplarz. Oczywiście w licytacji biorą udział także inni użytkownicy. Jeśli przebiją oni twoje propozycje, nie musisz się przejmować. Nie stracisz na tym ani grosza, a poświęcisz zaledwie kilka minut. Poza tym dalej możesz śledzić ogłoszenia motocyklowe i szukać innego interesującego pojazdu.

Spory wybór modeli pochodzących od rozmaitych producentów to kolejna zaleta, jaką cechują się licytacje motocykli naaukcjach internetowych poleasingowe. Praktycznie każdy wariant tych pojazdów może zostać wystawiony na sprzedaż. Pod młotek trafiają także motocykle będące w różnym stanie technicznym. Co prawda nigdy nie wiesz jaki motocykl czy quad stanie się przedmiotem aukcji, jednak może być to także uznane za zaletę. Jeśli nie szukasz konkretnego modelu, tylko pojazdu o pewnej pojemności, z pewnością znajdziesz sporo ofert.

Na czym polega przewaga CAR ARENA. nad konkurencją?

Przeglądając ogłoszenia motocyklowe, z pewnością zastanawiasz się co trzeba zrobić, aby brać udział w licytacji? W CAR ARENA jedynym obowiązkiem jest zarejestrowanie się w serwisie i podanie wszystkich wymaganych danych. Nie musisz wpłacać wadium ani żadnej dodatkowej opłaty. To, że podałeś swoje prawdziwe dane, jest wystarczającą gwarancją uczciwości.

Pojazdy wystawiane na aukcjach zawsze są sprawdzane pod kątem stanu technicznego. Nasi serwisanci poddają pojazdy szczegółowej analizie i wystawiają protokół z wyceną. Dodatkowo dołączone jest kilka wiarygodnych zdjęć, dokumentujących faktyczny stan pojazdu. Motocykle na sprzedaż biorące udział w aukcjach bardzo często znajdują się na placu firmowym w Baranowie koło Poznania. Jeśli chcesz na własne oczy ocenić ich stan techniczny, zapraszamy do siebie.

Pracownicy CAR ARENA.zapewniają też kompleksową pomoc w wielu kwestiach. Doradzimy ci, w jaki sposób najłatwiej kredytować zakup sprzętu, jakim są motory, skutery i quady. Sprzedaż każdego pojazdu z naszej oferty będzie kontrolowana przez pracowników firmy. Dzięki nim szybko i bezproblemowo przejdziesz przez każdy etap zakupu.

Kilkanaście lat działalności firmy na rynku pozwoliło zjednać sobie sporą ilość klientów. Dzięki ich zaufaniu możliwy jest stały rozwój firmy i rozszerzanie jej działalności. W prowadzonych przez CAR ARENA aukcjach możesz kupić nie tylko motory. Na sprzedaż trafiają także samochody oraz maszyny rolnicze i budowlane. Jeśli szukasz sprzętu do produkcji i przetwórstwa, także znajdziesz go tutaj. Wszystkie przedmioty licytacji są sprawdzane i doprowadzane do możliwie najlepszego stanu technicznego.

Najczęściej nagradzany portal aukcyjny w Polsce

123
456
7