Autobusy

Brak wyników. Spróbuj zmienić kryteria wyszukiwania.

Najczęściej licytowane oferty

Gdy szukasz pojazdów do przewozu większej liczby osób, zwróć uwagę na autobusy. Sprzedaż tych pojazdów na aukcjach internetowych to zjawisko coraz bardziej powszechne. I dobrze! Taki pojazd przyda się nie tylko w biurach podróży i firmach transportowych. Może stać się ważnym elementem wyposażenia klubów sportowych, czy domów kultury. Sprawdzi się w każdym miejscu, gdzie istnieje potrzeba przewiezienia większej grupy osób. Jeśli nie chcesz sporo płacić za nowy pojazd, sprawdź autobusy poleasingowe. Pojazdy te charakteryzują się dobrym stanem technicznym i niewysoką ceną.

Przykładowy asortyment aukcji poleasingowych autobusów

Aukcje autobusów nie należą do tak popularnych, jak aukcje, których przedmiotem są samochody. Mimo tego na aukcje CAR-PORT trafiają różne modele tych pojazdów. Możesz znaleźć autobusy o różnym przebiegu i przeznaczeniu. Wymieniony tu asortyment jest poglądowy i zależy od tego, jaki sprzęt przygotują dostawcy.

Przeglądając aukcje, masz możliwość trafić na autokary poleasingowe w dobrym stanie technicznym. Mogą one służyć do przewozu osób na długich trasach. Wyposażone są w silniki o różnej mocy, mogące przewieść nawet ponad pięćdziesiąt osób. Przykładowymi modelami, na które możesz natrafić, są BOVA FUTURA, Mercedes Benz Tourino czy MAN Marcopolo. Jeśli zajmujesz się organizacją wycieczek lub zamierzasz dopiero rozpocząć taką działalność, ten sprzęt będzie idealny.

Aukcje obejmują nie tylko wycieczkowe autokary. Na sprzedaż trafiają często pojazdy, przeznaczone do przewozów komunikacją miejską. Niskopodłogowe autobusy, jak Solaris, Iveco Cityclass czy MAN, sprawdzają się w ruchu miejskim. Mogą przewozić od dwudziestu do kilkudziesięciu osób. Szukając takich pojazdów, zwróć uwagę na ich przebieg i stan techniczny. Właśnie ta cecha ma największy wpływ na cenę maszyny.

Osobowe przejazdy autobusowe mogą też realizować małe busy. Mieści się do nich kilkanaście osób, co sprawia, że pojazdy te są bardzo uniwersalne. Mogą służyć jako maszyny uzupełniające przewozy na regularnych trasach. Doskonale sprawdzają się też w różnego rodzaju organizacjach i klubach sportowych. Przeglądając aukcje możesz trafić na takie perełki jak Mercedes Sprinter w wersji osobowej albo Mercedes Benz Wing, który pomieści nawet trzydzieści osób.

Poleasingowe autobusy – sprzedaż i zakup na aukcjach

Profesjonalne firmy transportowe o rozwiniętej działalności często sięgają po nowe autobusy. Sprzedaż takiego pojazdu następuje po kilku latach od zakupu. Najczęściej związane jest to z wygaśnięciem umowy leasingowej, czy terminu serwisowania. Takie pojazdy stanowią większość przedmiotów licytacji.

Pewnie kilka razy zastanowisz się, zanim włączysz się w licytacje. Autobusów wszak nie kupuje się codziennie. Aukcje internetowe to jednak świetny sposób, żeby nabyć duży pojazd po niższej cenie. Ma to szczególne znaczenie, jeśli musisz mocno optymalizować koszty prowadzenia działalności. Autobusy używane polesingowe sprawdzą się na początku działalności transportowej. To także doskonały pomysł na wyposażenie domu kultury w pojazd do przewozu zorganizowanych grup. Tego typu pojazdy najczęściej mają udokumentowaną historię serwisowania. Dzięki temu dokładnie będziesz wiedział jakie elementy były wymieniane i kiedy. Pozwoli Ci to przewidzieć pewne usterki i zyskać niezawodny sprzęt na długie lata. Taki pojazd podniesie też prestiż danej instytucji.

Używany pojazd to także niższe koszty zakupu autobusów. Sprzedażą takich maszyn najczęściej zajmują się przedstawiciele firm transportowych. Oznacza to, że dokumentem potwierdzającym transakcję będzie faktura VAT. Umożliwi ci to wrzucenie w firmowe koszty zakupu autobusu. Ograniczysz też wydatki swojego przedsiębiorstwa, ponieważ nabędziesz pojazd w cenie stanowiącej nieraz zaledwie kilkanaście procent wartości nowej maszyny.

Dzięki różnorodnym aukcjom z pewnością trafisz na model autobusu, który wpadł ci w oko. Dostawcy wystawiają różnego rodzaju sprzęt, przeznaczony do różnych zadań. Jeśli po pierwszym zapoznaniu się z ofertą nie trafiłeś na model, którego szukasz, nie przejmuj się. Istnieje duża szansa na to, że w niedalekiej przyszłości zobaczysz go na aukcji.

Profesjonalizm, niezawodność, CAR ARENA

Aukcje CAR ARENA charakteryzują się bardzo zróżnicowanym asortymentem. Możesz wylicytować tutaj samochody, maszyny rolnicze i oczywiście autobusy. Sprzedaż odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad profesjonalizmu i uczciwości. Zadowolenie klienta jest najważniejszym kryterium działania każdego z naszych pracowników. Takie podejście sprawia, że aukcje w serwisie odbywają się nieprzerwanie od 2007 roku. W tym czasie firma doczekała się wielu nagród i wyróżnień.

CAR ARENA może pochwalić się obszerną bazą o powierzchni 35 000 metrów kwadratowych. Cały kompleks mieści się w Baranowie, niedaleko Poznania. Na tym terenie możesz znaleźć wiele z pojazdów, które wystawiane są na sprzedaż: autobusów polesingowych , samochodów osobowych czy maszyn rolniczych. Jeśli zechcesz nas odwiedzić, sam możesz ocenić stan techniczny i wizualny, w jakim znajduje się dany pojazd. Czy na miejscu, czy zdalnie – uzyskasz także poradę w sprawie kredytowania transakcji i sporo usług dodatkowych.

Na terenie kompleksu znajduje się autoryzowany warsztat Carport Bosch Service. Pracownicy dbają o stan techniczny autobusów, które trafiają na aukcje. Przeprowadzają także niezależne wyceny wartości maszyn, a ekspertyza dołączana jest do opisu aukcji. Możesz tutaj także ocenić stan techniczny swojego pojazdu, który chcesz wystawić na sprzedaż. Wystarczy, że przywieziesz go do kompleksu firmowego, a zajmą się nim profesjonaliści. Dodatkowo na każdym etapie transakcji pracownicy CAR ARENA otoczą cię opieką i pomogą przejść przez formalności zakupu wymarzonego pojazdu.

Najczęściej nagradzany portal aukcyjny w Polsce

123
456
7